Gillera runner traci moc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Gillera runner traci moc

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy, 1 tygodni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Ozii
    Użytkownik

Witam mam problem ,posiadam skuter gillera runner sp 50 z 2007roku na prostych drogach jest wszystko w porządku ale jak wjadę do miasta na kostkę lub na jakieś inne nierówności skuter zaczyna tracić moc a czasami się nawet wyłącza. Słyszałem że to mogą być luźne kable i dlatego tak się dzieje.Macie jakieś pomysły jak to najszybciej naprawić ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kucnąć koło niego lub się schylić, znaleźć przyczynę takiej usterki i ją wyeliminować.
    Szybsze rozwiązanie mi do głowy nie przychodzi. Ale to mogą być „luźne kable” w instalacji niskiego napięcia albo wysokiego napięcia albo przyczyna wcale nie leży w elektryce tylko w dostarczaniu paliwa.
    Żeby cokolwiek z tym zrobić trzeba się cokolwiek na tym znać i rozumieć jak działają poszczegolne układy. Znasz sie?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie