Gilera Runner 50 SP - brak iskry

Witam,
jestem tu nowy i piszę odnośnie tego, że mój ojciec kupił skutera Gilera Runner 50 SP jako uszkodzony. Otóż nie miał iskry. Ww wymienił moduł i cewkę, a więcej to narazie nie wiem. Pomimo wymiany tych części ikry dalej nie ma. Co może być tego przyczyną? Jeżeli macie jakieś pomysły to bardzo bym prosił o pomoc gdyż ja jestem zielony w elektronice. Pozdrawiam.

A świeca jak?

Świeca dobra. Była sprawdzana przy innym skuterze.

Czekaj,tata wymienił dwa ale napewno dwa elementy cewka i moduł?

ja sie na tym nie znam ale mówił, że wymienił już wszystko co możliwe i nadal nic.

wiesz skoro wymieniał cewkę i mduł a tam jest cewkomoduł [jedna rzecz nie dwie,takie dwa w jednym] to ktoś wczśniej mógł ingerować w instalacje a tego to już nie ogarniesz bez elektromechanika

chyba ze sam cos namieszal..mnie przy tym nie bylo..ja tylko raz widzialem ten skuter ..i sie tez nie znam ..moze ja pomylilem pojecia. a jakies pomysly skoro wymienil wszystko na nowe a iskry dalej nie ma?

pomysł jest taki: dowiedz się dokładnie co było wymienione i potem nam tu napisz.

Ja pier.... weź mnie Wombat zastrzel bo tego typu postów już nie mogę czytać,no oczy mnie krwawią:D