Gilera GSM czy warto

Witam chcę zakupić tę gilerę gsm http://olx.pl/oferta/gilera-gsm-dodatkowy-silnik-CID5-IDfUt1X.html#fd95720b01 i jest pytanie czy warto ? może ktoś ją już oglądał.. Po rozmowie z właścicielem wywnioskowałem z jego słów że jest w super stanie po remoncie.. regularnie zmieniany olej itp.. Ale wiecie jak jest nikt wam prawdy nie powie.. A chcę się upewnić bo mam 400km w jedną stronę... i szkoda paliwa tracić jak jakieś gówno z tej gilerki będzie.. .. No i pytanie czy wgl warto taką gilerę kupić ?

Ja smigam czasami SM 50tką zrobiona na full sport, musisz się liczyć co zrobić przy kontroli pojazdów, kiedy miałą może jest już na 2 lata, jest to 70tka, musisz zapytać czy jest to aluminiak czy żeliwiak, za 2500zł to licz się że mozę być do wymiany cylinder lub remont silnika to koszt 1000zł albo wiecej za same części. 2002 rok, 50tka w 2 suwie, w seryjnych cześciach. cylinder 70 ciekawe jaki za taką kase to pewnie te najtansze. Ogólnie, musisz też wziąć pod uwagę wydatki po zakupie ewentualne naprawy klocki linki lub tarcze sprzęgła, gość nie wypisał nic ciekawego. mały opis prawdopodobnie ma jakies ukryte wady, ale to tylko moje zdanie, ja bym nie kupił chyba że znałbym się na naprawie. Gilera renomowany żaden chinol jak moj generic.

Chociaż jak byś był zainteresowany to generic trigger sm, polecam. Nie wiem 400km to nie tak dużo, pojedź zobacz może będzie coś obok tej miejscowości coś innego, zobacz przejedź się wbij wszystkie biegi na postoju, potem w czasie jazdy wbij wszystkie, pojeździj troche sprawdź czy nie szarpie, puść kierownice czy jedzie równo, Gości mówił że jedzie 100, nie wiem jakim cudem, musi być coś wiecej tam zmienione nie tylko cylinder 70.
Moj generic leci może 90 ale ja waże 115Kg -_- nie może mówił prawdę te 100km to nie patrz nie chodzi o prędkość tylko o to jak szybko się zbiera do tej prędkości. Weź pod uwagę napęd w jakim jest stanie. Opony ma nowe chyba, Ma drugi silnik więc pewnie orginalny bo zatarł :D dobra wiadomość zapasowe części. W sumie nie można nic powiedzieć patrząc na zdjęcia i ten nędzny opis, pojedź jeśli lubisz moto to jedź ja po generica pojechałęm do francji :D przypadkiem szukałem moto i byłem na wycieczce i przechodziłem obok przejechałem się i kupiłem i nie żłuje mimo że to chinol ponoć jest super. Jeśli masz pasję rozwijać się z moto to jedź i go zobacz ale też znajdź po drodze 2-4 inne oferty supermoto.

Ten gość powiedział że drugi silnik też jest w 100% sprawny tylko że brakuje czegoś od sprzegła w nim bo prze łożył tą część do jednostki znajdującej się w motocyklu..

http://olx.pl/oferta/sprzedam-gilere-gsm-na-silniku-ebs-dobry-stan-na-karte-motorowerowa-CID5-IDga8HJ.html#fd95720b01 bo myślę jeszcze nad tą :)