Gdzie się wlewa olej do Keeway Focus 2t

Witam przepraszam za te ciągłe głupie pytania i nowe tematy, ale gdzie w Keeway Focus 2t wlewa się olej taki żeby szedł na silnik bo wyświetliła mi się kontrolka od oleju. Nie chodzi mi o ten do mieszanki tylko do korby żeby szedł czy to by był ten co jest z tyłu z lewej strony przy kole? Wlewałem tam ale wciąż kontrolka świeci dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

tam z tyłu jeżeli wylałes cały to lejesz 100ml. on smaruje tylko przekładnie.
2T ^korby^ ma smarowane mieszankowo i dlatego w 2T miesza się olei z benzyną. Nic się do silnika w takim skuterze 2T nie leje.
Albo robisz mieszanke ręcznie w zbiorniku z paliwem albo masz dozownik (pompę)i uzupełniasz tylko w zbiorniczku na olej dla silnika. A ten zapewne jest klasycznie - pod kanapą nad cylindrem. Pojemnośc jakieś 0.8-0.9 litra. I to jest tylko ten do mieszanki. Innego nie ma
Kontrolka oznacza że czujnik wskazuje że jest tam już mało tego oleju (albo się czujnik popsuł)

To znowu ja mam problem mianowicie: Zrobiłem remont z 50 na 70 czyli wymieniłem tłok, głowice, cylinder i pierścieni, i gaźnik ale na zwykły. Skuter odpala jeździ ale ciężko się rozpędza i na max gazie jedzie 30 km/h jaka przyczyna wina świecy czy co?.iglice mam ustawioną na 4 . Po odpaleniu wszystko jest ok. Na stopce centralnej ładnie wkręca się na obroty, ale jak jadę to już nie i nie może przekroczyć 30 km/h. Co robić ? Skuter 2T