Gdzie są autoryzowane serwisy KYMCO w Łodzi?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #25694
    Bartdaddy
    Użytkownik
    • 2
    • 8Postów:

    Witam.
    Jestem szczęśliwym posiadaczem nowego Kymco Agility 50 (w czterotakcie).
    Pojazd fajniutki, zadowala się oparami benzyny. Już go lubię. Ale nie o to chciałem zapytać.

    Mieszkam w Łodzi, skuter mam spod Warszawy, więc nie mam adresów serwisów mojego pojazdu w Łodzi. Nie zamierzam jechać do W-wy na głupi przegląd 140 km. Za dużo zachodu.

    Czy ktoś zna autoryzowany serwis KYMCO w Łodzi? Gwarancja musi być!

    #25695
    ragaz
    Użytkownik
    • 7
    • 163Postów:

    wujek Google mówi:
    Autoryzowany dealer motocykli Honda, Kymco, KTM. Serwis
    Łódź, al. Włókniarzy 38
    Tel.: 42 651 44 98
    [email protected]
    ——————————-

    W.M. MOTORS
    ŁÓDZKIE, 95-100 ZGIERZ ŁÓDŹ OZORKÓW ŁĘCZYCA, EMILIA UL. ZGIERSKA 30
    ——————————-

    KUBŚ SEBASTIAN. AUTORYZOWANY SALON I SERWIS, SKUTERY I MOTORY
    ŁÓDZKIE, 93-311 ŁÓDŹ, RZGOWSKA 167
    ———————————
    OSA-MOTO
    ŁÓDZKIE, 93-490 ŁÓDŹ, PABIANICKA 163/165

    skutery quady motocykle akcesoria

    MARK. KARNIKOWSKI M.
    ŁÓDZKIE, 91-224 ŁÓDŹ, ALEKSANDROWSKA 131A

    motorowery, motoryzacja, skutery, części zamienne, naprawa, motocykle, samochody motory, samochody, samochody akcesoria, części zamienne naprawa, części motocyklowe, akcesoria

    FAN-BIKE MOTOCYKLE
    ŁÓDZKIE, 90-507 ŁÓDŹ, GDAŃSKA 129

    Godziny otwarcia: Pn-Pt: 11-18, Sob: 11-15

    TANALSKI
    ŁÓDZKIE, 91-222 ŁÓDŹ, UL. SZCZECIŃSKA 28 /30

    oswietleniowe artykuly, oświetlenie specjalistyczne, sklep internetowy, skutery elektryczne, budownictwo, sprzęt, oświetleniowe artykuły, oświetlenie, sprzęt detal, sprzet detal

    DOLKO
    ŁÓDZKIE, 91-134 ŁÓDŹ, UL. ROJNA 122

    skutery sprzedaż, motoryzacja, quady, motocykle, serwis, samochody motory, sprzedaż, skutery, motorowery

    PROFI. AUTORYZOWANY DEALER MOTOCYKLI HONDA, KYMCO, KTM. SERWIS
    ŁÓDZKIE, 91-348 ŁÓDŹ, AL. WŁÓKNIARZY 38

    samochody motory, motorowery, enduro, motoryzacja, naprawa motocykli, atv, motocykle, akcesoria motocyklowe, cross, kaski, skutery

    SILVERSTONE POLSKA SP. Z O.O.
    ŁÓDZKIE, 92-516 ŁÓDŹ, UL. PUSZKINA 80

    motoryzacja, budownictwo, siłowa, skutery, samochody motory, hydraulika silowa, instalacje hydrauliczne, hydraulika, motocykle, hydraulika siłowa, wózki przemysłowe, instalacje sanitarne, motorowery

    MARLIN. MOTOCYKLE, SKUTERY, WÓZKI PODNOŚNIKOWE
    ŁÓDZKIE, 92-219 ŁÓDŹ, CZECHOSŁOWACKA 28

    motoryzacja, quady

    LUX S.C.
    ŁÓDZKIE, 92-111 ŁÓDŹ, UL. BRZEZIŃSKA 62

    PHU. Fijalkowski S.M.

    AUTO MOPED
    ŁÓDZKIE, 90-060 ŁÓDŹ, NAWROT 4

    motorowery, motocykle, akcesoria samochodowe, skutery, motoryzacja, samochody motory

    ZPH “MOTO-MER”
    ŁÓDZKIE, 91-316 ŁÓDŹ, GEN. SIERAKOWSKIEGO 30

    Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8-15, Sob: 8-14

    M.B. MOTOR. OCENY I OPINIE TECHNICZNE
    ŁÓDZKIE, 92-303 ŁÓDŹ, WYDAWNICZA 5

    yamaha, paaschburg, enduro, motocykli, motobi, motocyklowe, zamienne, akcesoria, suzuki, używane, naprawy, kawasaki, choppery, keeway, części, honda, cross, louis, junak, motocykle, skutery, tgb,

    ROLLER MOTOCYKLE. SERWIS I SPRZEDAŻ MOTOCYKLI, SKUTERY KYMCO
    ŁÓDZKIE, 94-007 ŁÓDŹ, MARATOŃSKA 111

    motocykle

    MB MOTOR
    ŁÓDZKIE, 93-368 ŁÓDŹ, TUSZYŃSKA 79

    motoryzacja, części motocyklowe, samochody motory, motorowery, skutery, motocykle

    GRANDYS DUO
    ŁÓDZKIE, 93-320 ŁÓDŹ, UL. SARMACKA 17

    Oficjalny importer najwyższej klasy odzieży, obuwia oraz akcesorii do motocykli.

    TŁOKIŃSKI. DEALER BMW
    ŁÓDZKIE, 91-224 ŁÓDŹ, UL. ALEKSANDROWSKA 131C

    samochody sprzedaż nowych, sprzedaż bmw, motocykle bmw, samochody bmw, części akcesoria samochodowe, części samochodowe, motocykle używane bmw, samochody używane bmw, serwis bmw, samochody motory,

    DIM-POL SC
    ŁÓDZKIE, 93-564 ŁÓDŹ, UL. WIENIAWSKIEGO 1

    materiały budowlane, budownictwo, gonty, skutery, samochody motory, motorowery, motocykle, motoryzacja

    B & P S.C.
    ŁÓDZKIE, 92-703 ŁÓDŹ, BRZEZIŃSKA 226

    Godziny otwarcia: Pn-Pt: 10-18, Sob: 10-14

    “AUTOTRANS” S.C.
    ŁÓDZKIE, 93-181 ŁÓDŹ, UL. PRASKA 5 /7

    samochody akcesoria, akcesoria, samochody motory, czesci zamienne detal, motoryzacja, motocykle, części samochodowe, części zamienne, części, części akcesoria samochodowe, skutery, motorowery, części

    MOTO-RAF
    ŁÓDZKIE, 93-426 ŁÓDŹ, EKONOMICZNA 38

    ubrania, motory, motor, oleje, skute

    #25697
    Bartdaddy
    Użytkownik
    • 2
    • 8Postów:

    Ok. Wiem, co to google. Ale pytanie brzmiało: AUTORYZOWANYCH. Tzn, takich, gdzie po wpisaniu w ksiażkę serwisową żaden taki i owaki nie będzie mógł powiedzieć, że moja gwarancja skończyła sie w momencie wjazdu do “serwisu wujka googla”.

    Jeżeli wszystkie powyższe rzeczywiście spełniają moje wymagania, to przepraszam i proszę o zamknięcie tematu.

    #25699
    ragaz
    Użytkownik
    • 7
    • 163Postów:

    cztery na pewno(w nazwie mają autoryzowany serwis KYMCO) , a reszta nie wiem , przeważnie salony prowadzące sprzedaż (te większe) oferuję i serwis .Zadzwoń popytaj .

    Bartdaddy napisał:

    ….Tzn, takich, gdzie po wpisaniu w ksiażkę serwisową żaden taki i owaki nie będzie mógł powiedzieć, że moja gwarancja skończyła sie w momencie wjazdu do “serwisu wujka googla”.

    Raczej nie zrobią Ci żadnego wpisu w gwarancji, serwisanci nie mających do tego uprawnień od KYMCO

    #25769
    Bartdaddy
    Użytkownik
    • 2
    • 8Postów:

    Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam.

    #86612
    Tomasz
    Uczestnik
    • 1
    • 7Postów:

    DOLKO na Rojnej to paproki niesamowite! Moj stary skuter wiecej tam stal jak jezdzil wiec nie dawaj tam !!! Spis autoryzowanych serwisow masz na stronie http://www.kymco.pl Chyba poza DOLKO pozostaje tylko serwis Hondy i Kymco na Włókniarzy

    #86614
    Anonim
    Nieaktywny
    • 77
    • 795Postów:
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button