Gdzie po najlepszy kredyt na skuter?

Mój brat chce sobie kupić skuter, ale jakiś lepszy. Oczywiście nie ma takiej gotówki, no ale stwierdził, że weźmie kredyt. Poprosił mnie, abym zapytała, czy ktoś z was wie, gdzie może dostać najlepszy, na najlepszych warunkach? I czy można wziąć kredyt samochodowy na skuter?

kredyt sie nie opłaca. Sprzedaj nerkę.

Ja swego czasu brałem kredyt w Alior Banku bo mieli akurat najlepszą ofertę ze wszystkich ofert bankowych. Ale to wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie. Swoją drogą to zależy jaki kredyt . Jaki wysoki. Brat powinien sobie wyliczyć zdolnosć kredytową bo banki obecnie już tak chętnie kredytów nie dają.
No i obecnie zwraca się uwagę nie tylko na oprocentowanie ale również na wysokość prowizji. Oprocentowanie może być niskie ale banki to sobie odbijają w wysokości prowizji naliczanej do kredytu. Mozecie sobie zajrzeć tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/

Jest to dział forum o kredytach gotówkowych.

Piotr Benet i Nela. Dwa samonapędzające się spamboty od wrzucania linków "polecających coś".
NAJLEPSZY KREDYT drogie patafiany dostaniecie tam gdzie najlepiej kredytodawca oceni wasze zdolności kredytowe. A to jest zależne od tysiąca zmiennych i np Nela będzie miała tam świetne warunki bo ma tam konto i reguralnie jej wpływają wpłaty za spam naforach a Piotr Benet już nie. Bo ma 20lat, nie ma u nich konta i nie wiadomo ile dostaje za spamowanie.

No dokładnie, Wombat na przykład nie dostanie kredytu tam gdzie Nela nawet jakby założył tam konto bo regularnie opiernicza pracowników tej placówki

a może by mi dali na preferencyjnych zasadach żeby mi ryj zapchać :). To wiesz - 1000 zmiennych i nigdy nic nie wiadomo.

To trochę jak z AC i OC , zależy ile masz lat,ile zniżek, ile lat prawo jazdy , gdzie jesteś zameldowany i kilka innych.. Tak samo kredyt w każdej sytuacji inaczej do tego podchodzą. Nie wiem jak to z skuterem jest ale kredyt na auto w 99% wiąże się z obowiązkowym wykupieniem AC, tak jest w warunkach kredytu.