Gdzie odblokować Vespę w Krakowie?

Witam. Posiadam Vespe lx 50 2t z 2013 r. Moje pytanie brzmi gdzie mogę zdjąć blokadę prędkości w Krakowie i w jakiej cenie? Znalazłem serwis http://vespakrakow.wordpress.com/. Ktoś zna i poleca?
Pozdrawiam

Jak serwis Vespy to na pewno odblokować będą umieli.

A może chciałbyś zrobić to sam? Umiałbyś zmienić moduł? Najprawdopodobniej on jest zablokowany. Jeśli masz pierścień dystansowy w wariatorze to roboty może być trochę więcej ale też da radę.

obawiam się , że jestem za dużym laikiem w tych sprawach, więc wolę nie ryzykować.. ale też koszt rzędu 250 zł trochę mnie zniechęca

Jesteś zwykłym laikiem i jak nie chcesz się bliżej przyjrzeć temu, co aktualnie jednak posiadasz, to inni... *orżną cię w piętkę*. PN.
*
Albo się skutecznie edukujesz w danym temacie, albo inni robią cię jak chcą i to za twoją własną *mamonę*. Zasadniczo. :(

Za 250zł to faktycznie strata kasy, lepiej kupić klucz do wariatora i pozbyć się pierścienia, ogólnie jaki przebieg ma ta Vespa? Który rejon Krakowa, być może pomogę?

ma 2500 , śródmieście.. jeżeli znacie jakieś dobre i tanie serwisy w Krakowie , które zajmują się takimi rzeczami , byłbym wdzięczny za podzielenie się informacją :)