Gdy mam na puł gazu gaśnie Zipp parco 4t

Witam mam problem z zipem parco 50 4t kupiłem go w 2012r i przejechane ma 883km i jest bez jednej blokady gdy ruszam jest ok i rozpędza się do 30km i wtedy dusi go i gaśnie nwm o co w tym chodzi był już dwa razy w naprawie na gwaranci i nic z tego tak samo sie dzieje proszę o pomoc. sory za błendy jeśli są ;)

tak jest od nowości czy po zimie

mam podobnie w TGB 303rs i nie wiem co z tym zrobic

jest to silnik 2t z 2009 roku i przejechalem okolo 7500 km

od nowości było ok ale właśnie po zimie coś sie stało i nwm o co w tym chodzi

A mam pytanie ile ma blokad zipp parco to muj pierwszy motor i nwm dokładnie mam tylko jedną ściągniętą do 65 a czy może jechać z 80km niby jakaś wtyczka odpięta proszę o odpowiedzi.

marker0111 napisał:

A mam pytanie ile ma blokad zipp parco to muj pierwszy motor i nwm dokładnie mam tylko jedną ściągniętą do 65 a czy może jechać z 80km niby jakaś wtyczka odpięta proszę o odpowiedzi.

Ty lepiej nie ściągaj blokad, bo stylu pisania wnioskuje żę masz 10lat... "Mój" przez "u"... I piszemy motocykl, a nie motor :)
Wyreguluj gaźnik jak potrafisz bo to podstawa, jak nic nie da to pojedź do serwisu niech ci dadzą nowy jak ma gwarancje.
I km to są kilometry, km/h to są kilometry na godzinę... I 80 realnych to on ci nigdy nie pojedzie, chyba że z przepaści.

nie mam 10lat tylko 16 a blokadę ściągną mi facet w serwisie ale temat już zamknięty bo wymieniony jest gażnik i jest wszystko ok