Gaznik w speedfight 2

  • This topic has 11 odpowiedzi, 3 głosy, and was last updated 6 years temu by pros.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #636176
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    Panowie, po wyczyszczeniu i zlozeniu gaznika skuter nie odpala. Tego sie obawialem zanim zaczalem go rozbierac. Ale wszystko ustawilem tak jak bylo wczesniej, tylko srubka od obrotow mogla byc troche inaczej ale krece nia w jedna i w druga i nie ma efektu, skuter odpalil tylko jak psiklem plaka i od razu wskoczyl na wysokie obroty i zaraz zgasl. Pozniej wyczyscilem gaznik i dalej nie odpala. Pomozecie?

    #636177
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a gaźnik się napełnia? świeca mokra? kompresje mierzyłeś? podciśnienia sprawdzałeś?
    jak kręcisz śrubką w obie strony i nie ma efektu to raczej masz coś nie tak z gaźnikiem. albo ciągnie tyle powietrza że mu ta śrubka wisi

    #636178
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    Kompresji nie mam za bardzo jak zmierzyc. Odpialem wezyk od podcisnienia i zrobilem tak zeby cala komora plywakowa sie napelnila. I tak sie napelnila ze zaczelo leciec z jednego wezyka ktory wychodzi z tej komory. Tak jakby ten zaworek iglicowy nie zatrzymal tego paliwa. To moze byc przyczyna? Swiece jutro zobacze ale zanim bawilem sie podcisnieniem to byla sucha. Teraz niewiem.

    #636179
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    Srubke od mieszanki mam wkrecona na maksa.

    #636181
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    możesz mieć dolot nieszczelny gdzieś. ciągnie powietrze skądś za gaźnikiem dlatego nie zasysa przez gaźnik. zaworek iglicowy to kolejna sprawa. na podciśnienia ma wpływ i szczelność i stan zaworka membranowego (i cylindra). to trzeba sprawdzić wszystko a nie zgadywać

    #636184
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    Dzisiaj bede sprawdzal wieczorem. Sprawdze zaworek iglicowy. Moze sie nie trzyma. Membrane tez sprawdze i dam znac.

    #636202
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    A wiec tak. Membrany nie zobacze gdyz krociec ssacy jest przymocowany na 4 sruby a jedna z nich ma starty gwint tak ze jest praktycznie okragla. Sprawdzalem iskre i jest bardzo dobra, swiecy tez nie zalewa. Zaworek iglicowy wlozylem jeszcze raz i widac poprawe, nie przepuszcza juz tak jak przedtem.

    Teraz skuter odpala ale trzeba kopnac kilka razy i za ktoryms zalapie ale wtedy gdy zatykam reka otwor na filtr powietrza. Odpali ale ma bardzo male obroty i zaraz zgasnie. Po dodaniu gazu, gasnie momentalnie. Co to może być?

    Prosze o pomoc.

    #636203
    Rider
    Uczestnik
    • 3
    • 391Postów:

    Mówisz że gaśnie jak dodasz gazu więc prawdopodobnie go zalewa. Wyreguluj obroty i skład paliwo-powietrze . Powinno chodzić 😉

    #636204
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    No tak ale jak zatkam otwor reka to jak odpali to tak wytrzymuje z 10 sekund i sam zgasnie bez dodania gazu. Swieca nue wyglada jakby ja zalewalo. Ale sprawdze regulacja za pomoca srub.

    #636205
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    No i jak tak trzymam reka filter to zaczyna mi leciec paliwo z wezyka na dole z komory plywakowej.

    #636250
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    Kurde teraz to ja niewiem o co mu chodzi. Teraz odpala za pierwszym ale po sekundzie wchodzi na max obroty. Kolo sie kreci na maxa. Skuter jedzie w miejscu ze tak powiem. Mysle ze to cos z iglica albo przepustnica ale przeciez tego sie nie da odwrotnie albo zle zalozyc takze niewiem o co tu chodzi :\

    #636261
    pros
    Uczestnik
    • 27
    • 75Postów:

    Jednak sie da zle zlozyc:) poprawione i pali za pierwszym. Do zamkniecia.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button