gaznik pomocy...

elo bawilem się srubka do mieszanki i ja zgubilem można taka kupić osobno nie mialby ktos z was taka sprzedac do 4t bardzo potrzebuje!!!???

Nie da się kupić jednej srubki poszukaj w domu czy w garazu mzoe znajdziesz , ja kiedyś zgubiłem srubke od dekielka przy gaźniku i nie mogłem jej nigdzie kupić aż znalazłem:)

takiej srobki nie kupis samej chyba ze kupisz jakis zestaw naprawczy gaźnika . I nie znajdziesz jest w garazu ponieawaz jest nie typowa;]

zalezy gdzie zgubił !

jarek337 napisał:

zalezy gdzie zgubił !

Jemu chodzi o to, że śrubka jest nietypowa i raczej jej nie znajdzie pośród gwoździ, śrubokrętów i innych kombinerek w zwykłym garażu, a nie, że zgubił w garażu... Co za n00b :D

kurde szkoda to dzieki a zgubilem ja na polu w jakis kamyczkach to nie ma szans zeby ja znalesc

Może weź jakiś elektomagnes :stuck_out_tongue: O ile jakoś go wytrzaśniesz i pojeździj nim po tym miejscu gdzie zgubiłeś… A taką śrubkę przyciąga magnes :?:

Jeśli masz dostęp to zobacz na jakimś złomowisku,czy nie podpasuje z jakiegoś innego pojazdu, bo kolega miał ten sam problem i znalazł na złomie.

Poszukaj na allegro, dużo osób sprzedaje chińszczyzne na części, na pewno znajdziesz.

A nie prościej do jakiegoś sklepu z tym pójść i tam znaleźc? :roll:

srubeczka się znalazla byla na silniku niewiem jakim prawem jak zjezdzalem nim po schodach ale cale szczescie ze się znalazlo dzieki za wsztystko a jeszcze 1 jak krece w lewo czyli odkrecam do czego jest więcej paliwa czy powietrza …???a iglica czym wyzej to więcej czegoś???

[ Dodano: 2008-12-17, 23:39 ]
i na allegro nie ma jedynie zestaw naprawczy …nio do skelpu i zakosic z innego skuta hahaha ale to juz nie potrzebne

Jak w lewo, to więcej paliwa dostaje; Im wyżem iglica, tym większe spalanie, ale power większy :smiley:

»mial takiego kopa jak dalem iglice wyzej i popuscielem to srube lol dzieki