Gaźnik Mikuni 14mm w chińczyku 4t

Tak jak w temacie. Czy będzie pasował ten gaźnik do mojego chińczyka 4t ?

musisz zmierzyc wlot tzn srednice od strony filtra i wyjscie na kruciec czyli od silnika ale standard to 32 wejscie i 24 wyjscie

aha. a inne przewody będzie gdzie podłączyć ?

jak kupisz pod 4t to bedzie kazdy pasował tylko sie nie pomyl i nie kup do 2 te bo te maja automatyczne ssanie i inne wloty do gaznika mam na mysli ze jest wlot do oleju

no ja znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/gaznik-mikuni-14mm-keeway-duzo-czesci-do-skuterow-i2200474526.html i właśnie mam zamiar sobie go zakupić. koleś jakiś psychol. napisałem do niego czy on był w 4t i czy może podać wymiary od krutcca i od filtra i czy będzie on pasował w chińskim 4t (bo może miał w swoim chinolu) to odpisał: nie ku**a. nie bedzie pasować

szyszu nie kupuj to używka i po kraksie najprawdopodobniej i ze sporym być może przebiegiem

wiem. Ale nowy dobry gaźnik ok 350zł kosztuje :)

przesadzasz. ja do swojego całkiem dobrej jakości kupiłem za 53 zł. poszukaj na allegro i wybierz swój region polski i sam zobaczysz jakie są ceny. ja mam kilkanaście sklepów i kilka hurtowni pod nosem

lepiej poszukaj coś z płaską przepustnicą jak inwestujesz, proponowana zmiana z twojej strony nic nie zmieni

Tec'a 350zł kosztuje. :) A wszystkie tańsze nowe to seryjne od chińczyków jak patrzałem na allegro.

daj mu tuningową dyszę jeśli ma zwiększoną pojemnosc i tyle w temacie nie wiem po co gaźnik za 3 stówy...