! Forum Motocykle 125 Gażnik

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Konrad Dzedzyk 6 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Konrad Dzedzyk
    Użytkownik

Witam wymieniłem w swoim skuterze cylinder na 80 cc i chciałbym wymienic jeszcze gaznik lecz nie wiem jaki zakupic mó budzet to ok 150 zł.Chce go wymienic poniewaz mam podejrzenia ze to przez oto ten gaznik skuter nie chce odpalic .Chciałbym abyscie mi doradzili jaki gaznik kupic pod ta pojemnosc z góry dziekuje

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a może po prostu przez brak regulacji pod te 80cm. regulowałeś? dysze zmieniłeś na większą? sam robiłeś tą wymiane gara? jesteś pewnie że na 100% poprawnie i zgodnie z regułami sztuki?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Konrad Dzedzyk
    Użytkownik

tak dysze wymieniałem na wieksza, sam robiłem wymiane i na 100 % wszystko dobrze z kolejnoscia zostało załozone tylko nie wiem czy dobrze byl wyregulowany ten gaznik lecz ja wolałbym kupic nowy bo trn juz jest w słabej kondycji

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale większość 4T po wymianie gara na 80cm radzi sobie na seryjnym gaźniku tylko z większą dyszą. a już na pewno odpala. Posprawdzaj wszystko, luzy zaworowe, to czy nie przekręciłeś czegoś o 180 stopni (koło rozrządu).. itd

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Konrad Dzedzyk
    Użytkownik

a jesli chodzi o gaznik to co polecasz to tej kwoty jak bm sie zdecdował wmienic

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie