Folia carbon 3d

Witam planuje (już zakupiłem) folie carbon 3d do swojego skuterka router grande gdy skończę wstawię tu fotki , po zdjęciach innych skuterów na google i jeśli nie spartolę efekt powinien być mega :D

faza 1: rozebranie obudowy .




Strasznie dużo z tym roboty...



Ale jak zrobisz to dokładnie i porządnie, to kto wie - efekt może być fajny :-)

na razie dzis okleiłem 1 bok progi i pare małych elementów został 2gi bok tylnej obudowy i przód.. do którego nie wiem jak sie zabrać xD , bedzie ciężko bo chce okleić też wloty powietrza za kołem czyli całość.







i jak myślicie :D ?

Ciekawi mnie jaką trwałość ma ta folia - co do efektu to myślę że wygląda lepiej niż fabryka ale znaczne miodniej by to wyglądało gdybyś pokrył folią wszystkie niebieskie elementy i przeistoczył go w czarnego karbonowego szerszenia :)
PS: Jest taka strukturalna folia w kolorze białym ?

A mnie się podoba, fajnie z tym niebieskim gra :-)

WodzuWGK jest ile chcesz:)trwała jest jak lakier 5l wytrzyma a potem można zdiąć i lakier nówka
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=FOLIA+CARBON+3D+BIA%C5%81A+&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=s0-default-0519
Leonardo zaje..... jeszcze błotnik przód oklej.

O w mordeczkę biała folia! ciekawe jak to się prezentuje na żywo

Nie byłem zadowolony z efektu oklejenia bagażnika tą folia z daleka było git ale jakbym wam zrobił zdjęcia z bliska wyglądało to słabo , pokrywa bagażnika ma dużo zagięć i jest b.trudna w porządnym oklejeniu , wiec zerwałem ta folie zmatowiłem papierem ściernym i pomalowałem na czarny mat , b.dobrze to wygląda i jestem zadowolony z efektu.

double post..

Leonardo było opalarką na tym bagażniku robić powinna ładnie wtedy oblepić całość