filtr powietrza gaźnik problem

Siemka mam problem otóż skuter nie chce odpalić odpala dopiero wtedy kiedy zatkam ręką wlot od filtru powietrza chodzi chodzi i jeśli nie dodaję gazy to gaśnie co to może być

Grzebałeś coś ostatnio w skuterze,czy same od siebie zaczeły się te problemy ?.

Co to za skuter i jaki silnik ?

regulowałem zawory ale takie warjację zaczeły się po wymianie oleju 4t chinczyk zwykły

Objaw jest taki jakby ssanie automatyczne się zepsuło.Dobrze by było jakbyś miał jakies inne i sprawdził czy na innym (dobrym) jest tak samo.

weź 2 kabeki i ssania i podłącz pod akumulator. obojętnie który do + a który do -. jak będzie sie ruszać około 4 mm jest ok. i zobacz czy nigdzie nie łapie Ci lewego powietrza

skoro pali po zatkaniu wlotu powietrza to masz złą mieszankę - za biedną , zawory to też ważna sprawa - mają być ustawione na 0,05 . jakiego koloru masz świecę , jest sucha czy czarna mokra ?

zawory to sprawdzałę z 7 razy i są ok świeca kawa z mlekiem sucha a powietrze musiał bym sprawdzić ja myślałem że to dysza

musisz rozebrać gaziol przedmuchać najlepiej kompresorem , potem poskładać i konkretnie wyregulować - ale o regulacji to już są tematy , przed tym spróbuj jeszcze wkręcić o 3/4 obrotu dyszę mieszanki i sprawdź reakcję.

już to robiłem dupa

to źle to robiłeś , sprawdź dyszę wolnych obrotów , a jak napiszesz że już też sprawdziłeś to ci odpisze żebyś wypiepszył to badziewie i poszedł do marketu po nowego ,
te objawy co piszesz to wina złej mieszanki , jaka przerwa na świecy jest u ciebie ? powinna być jak w większości od 0,6 do 0,7 mm.

prubowałem drugi raz i to samo teraz nawet z filtru leci mi paliwo ssanie jest ok co to może być