Filtr oleju do Aprilii SR50

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #270961
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Witam, popękała mi gumowa obudowa filtru oleju w Aprilii SR50. Muszę wymienić ten element, niestety w Poznaniu nikt nie chce sprowadzać części do Aprilii. W internecie również nie znalazłem żeby ktoś to sprzedawał. Stąd moje pytania: – gdzie można kupić taki elementą – gdzie w ogóle można kupić części do Aprilii i serwisowałten skuter? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    #270962
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja u siebie w aeroxie nie mam filtra oleju. Popytaj w sklepach o przepływowe filtry oleju. Serwisował skuter?? po co ;d, jest nowy?

    #270963
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Siema. W Aprili Sr niema filtru oleju. Jest filtr powietrza. Jeżeli pop?każa ci obudowa musisz go zmienić. Poszukaj po sklepach internetowych. Napewno coś znajdziesz. Proszę oto moja propozycja: http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_5_21&products_id=2120&osCsid=a87a7b07cf873419c66eb62c5c1344aa Pozdrawiam :p

    #270964
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    krasnalek52 napisał:

    Popytaj w sklepach o przep?ywowe filtry oleju.

    Właśnie w tym sąk, że pytażem wszędzie i nikt nie ma.

    Serwisowałskuter?? po co ;d, jest nowy?

    Nie, a co to ma do rzeczy?

    Tuningowiec napisał:

    W Aprili Sr niema filtru oleju

    Zapewniam Ciż, że w Aprilii (przynajmniej mojej) jest filtr oleju. Jest opisany w instrukcji obsąugi jako “two stroke oil filter”. Mam go właśnie przed sobą i naprawdę potrafił go odróżnić od filtru powietrza.
    Dzięki za link do sklepu.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button