Film promujący stronę i forum

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #250816
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Witam!

    Przeglądając YouTube natknąłem się na parę filmików promujących różne fora i strony. Może my też coś takiego zrobimy? Coś a’la pokaz slajdów z naszymi maszynkami i fajną muzyczką obrobiony profesjonalnie (ja się tego nie podejmę, bo dla mnie WMM to wyzwanie xD). Porobimy zdjęcia naszych tuningowanych maszynek i wrzucimy je pod filmik… W końcu serwis YouTube przegląda wiele osób, myślę, że to byłaby niezła forma promowania stronki ;]
    Radyjko gra, czemu nie opanować YouTubaż 😉

    Co wy myślicie o takim pomyśle?

    #250817
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Cos ala s.com?! xD
    pewnie, moze byc

    #250818
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Czemu by nie, ale nie pokaz slajdów proszę!
    Ew. mogę zmontować i coś nagrać.
    Jak już opanować, to wszystko 😀

    #250819
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Najbardziej rozwalił mnie tekst z opisu: Opanujemy świat XD Ministrant kur*a 😀

    Na temat:
    Może być ale tak jak mówi Dywer nie pokaz slajdów … bardziej stawiał bym na ciekawsze filmiki :]

    #250820
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    ja mogę zjarać kapcia bo niedługo oponę będę wymieniał 😀

    #250821
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja mogę zmontować wasze filmiki, dać podkład, napisy i ciekawe komentarze i wrzucić na yt.

    Nawet zaraz zrobię jakiś filmik i wrzucę.

    #250822
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    A jakie to są ciekawsze rudy?
    Stuntować niewielu z naszego forum umieć.. To dawać filmiki jak skuter jedzie po ulicy? Czy masz coś innego na myśl?;]

    #250823
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    No można zjarać kapcia, albo jak ktoś ma evo ( nikikin ) to nagrać jak to odchodzi albo dźwięk :] potem można jakieś wheelie kto umieć, stoopie, jakieś v-maxy albo jak ktoś ma ciekawy dźwięk z wydeszku to może dać albo audio ciekawie zrobione … stary tyle pomysłów jest że ohoho :]

    #250824
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja mam na myśli jakieś materiały ze zlocików, spotkań, śmigania, warsztatów i stuntu, oczywiście w ciekawych ujęciach 😉

    #250825
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    PodLy napisał:

    A jakie to są ciekawsze rudy?
    Stuntować niewielu z naszego forum umieć..

    Tak jak ja… xD co najwyżej puszczę kierownicę, ale to pod stunt się nie zalicza ^^ (raczej)… No to ci co “zdolniejsi” niech nakręcą swoje stunty, a ci mniej zdolniejsi podrzucą foty i np. przy napisach te foty by leciały sobie ładnie ^^

    @RudY – wstąpiłem na ciemną stronę mocy :622: stąd ten “Dark” xDD <joke> | <z ang. zart> xD

    amen.

    Ave jednoslad! :552:

    Edit: @Dywersant – miałem na myśli raczej pokazać społeczność jednoślada, no wasze stunowane maszynki, umiejętności itd, coś nowego… Bo filmy ze zlotów w całości podłożyć i napisy to żadna filozofia… Nie żeby to był zły pomysł, ale wiecie o co mi loto ^^

    #250826
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    ja mam kilka fot i żadnych filmików ze stuntu ale nie na moim keewayu 🙁

    #250827
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Jakieś filmiki na kompie by się znalazły… Tylko by trzeba wybrać co ciekawsze i ładnie zmontować. Ale to chyba bardziej dla nas samych, niż w ramach promocji…

    #250828
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    To ja mogę dać ujęcia “180 Stoppie”, “rolling stoppie” i “Christ” na chińcu 😀 Tyle potrafię nie chwaląc się 😛 Ale dopiero jak ciepło będzie.

    #250829
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Myślę że trzeba trochę poczekać na cieplejsze dni, wtedy świeżymi maszynkami się wyjdzie, każdy coś tam ciekawego rzuci, powybiera się co ciekawsze i zmontuje.

    #250830
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    no panowie jak dla mnie to można to nazwac jednoślad.pl promo i róznego typu filmy
    weelie stopie audio palenie lacza , custom porjecty (moj juz nie długo i może jakis kórtki stunt film) wszystko i zakazdym razem jak ktoś pojawi się pierwszy raz na filmnie to duzy napis (przykładowo lece na kole i wielki napis wrona ;p)

    #250831
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    wrona napisał:

    przykładowo lece na kole – wrona ;p

    Heheh, może być ^^ troszkę na jajca, to będzie widać, że miła atmosferka jest 😉

    No co do filmiku to nie musi być robiony “na express”. Teraz możemy pozbierać materiały od tych osób, co jakieś swoje fotki/filmiki mają… A jak się cieplej zrobi to dokręcicie trochę tego jeszcze, skleci się jakiś filmik i gitarka 🙂

    Jeśli ktoś ma jakiś filmik ze swoim stuntem, to ja wychodzę z propozycją, aby wrzucił go na jakiś serwer (Boże drogi, broń przed RS.com) i poda linka, co ludzie już sobie go przepatrzą i orzekną czy nadaje się, czy może nie 🙂

    pozdro i do jutra – lecę kuć na chemię :/

    #250832
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    zaraz wrzuce link do filmu

    [ Dodano: 09-02-2009, 20:43 ]
    http://www.youtube.com/watch?v=JtqD2iAO3bA

    #250833
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    no spoko filmiczek ja bym mógł jak będziecie ten filmik robić to jakieś stoppie wywinął z kolegą Gumispro jakiś starcik i whellie jakiś hamulec z dymem z opon 😆

    #250834
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja znalazłem filmik jak runna na prostej cisne ^^ Będe mógl dać 🙂

    #250835
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    No ale tak jak mówiłem pokaz slajdów sux !
    Wszystkie fora mają slajdy ! Musimy być inni :]
    Audio, palenie gumy, głosy wydechów, wheelie, stoopie, cyrcle, christus, 12bar <- to wchodzi w grę :}

    P.S. Dywersant no to nieźle wywijasz ;]
    P.S.2 Ja dopiero jak będę miał moto to mogę wrzucić z wypadów na tor i stunt <- to zamierzam robić :}

    #250836
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Według mnie masakrycznie ciężko jest zrobić pokaz slajdów tk, żeby się nie nudził. Klasycznie przez pierwsze 30 sekund są napisy. Mi wystarczy 15 sekund, żeby to wyłączyć. Jak jest film, jest akcja to się o wiele lepiej ogląda bo slajdy to zazwyczaj kaszana 😛

    #250837
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Toszto o tym ciągle mówię … pfff 😛

    #250838
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ojj RudY, RudY – co się z Tobą dzieje? W innym temacie post pod postem a tu nie na temat 😀

    I tak ten filmik niepowinien trwać długo. In my opinion to minuta starczy a 1,5 to już absolutne maksimum bo przeciętny widz po tym czasie traci zapał do oglądania filmu, w którym cały czas jeżdżą sobie bzyki. Powinno być wiele stosunkowo krótkich scenek, szybka muzyka i ogólnie to wszystko dynamiczne musi być. Czujecie to? 😀

    Zresztą filmy Stunt Days powinny być wzorem dla twórców takich wideło-klipów 😉

    #250839
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Nie wiem … kur*a mam jakiś spam mode ostatnio :/

    Ja to widzę tak: 1,5minuty – w tym piosenka ani wolna ani szybka – w tym stunt, palenie itd. jak już mówiłem 3x – i może jakieś screeny na koniec z masówek ( jak więcej skuterów na jakiś naszych zlocikach regionalnych – tak jak my planujemy z kdekarzem ;] )

    Post pod postem ? Możliwe bo jak nie byłem modem to dodawało jako “dodano do poprzedniego postu” a nie jako drugi post … ( przyzywczajenie )

    #250840
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    http://www.youtube.com/watch?v=afOT0LfZVfc Cos takiego ?

    http://www.youtube.com/watch?v=XMwLZsvzuDc <———- PO takim czymś aż się inaczej
    żyje XD

    http://www.wrzuta.pl/film/2S8zIAdsM6/runn <———- runner, początki jak do miałem 🙂

    #250841
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    O taaak ;]
    Ten pierwszy filmik jest wzorem tego co musimy zrobić tylko że nie tylko stunt tylko to co pisałem 4x 😀

    #250842
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    a może zrobić dwa filmiki jeden krótki a drugi pełnometrażowy??

    #250843
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    A mamy wystarczającą ilość materiałów ? 😛
    IMO należy pcozekać i ponagrywaćjak już będzie pogoda dosyćefektowne filmiki oraz przydały by się zdjęcia ze zlotów tych kosiarek 😛

    RudY, co do naszego zlotu to mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i już przyjadę z minarelli w moim bzyku xP

    Zajmuje się ktoś może obróbką filmów na poziomie wyższym niż WMP ? 😛

    Też mam fajny pomysł, widziałem jak w którymś z narzędzi Nero to ktoś zrobił, żę będzie np. wstęp z jakimś dynamicznym filmikiem, jakieś zdjęcia z regionalek, a potem będzie można kliknięciem myszy wybrać prezentacje jakiego skutera się chce zobaczyć i można ich tam zmieścić żę chu chu i nawet dłuższe filmiki, wtedy tylko sięmyszką wybiera jaki, sęk w tym, że to już tylko na CD lub DVD :P, a na YT muszą byćszybkie i dynamiczne filmy i z tego co ostatnio wyczytałem to najważniejsze jest I wrażenie, np. w grach pierwsze 15 min, w krótkich filmikach pierwsze 20 sek itd.

    #250844
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    To może od razu taki filmik zrobimy, hę: http://www.youtube.com/watch?v=eyi6tQPpO0s&feature=related 😀

    #250845
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Xarmac – no nie sądzę 😛

    kdekarz -No trza poczekać na sezon … i życzę powodzenia w mina :]

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button