Euro 2012

Czy są na forum kibice piłkarscy? Czy planujecie udekorować swoje skutery w barwy narodowe na Euro?

Nigdy ;O

CactusMan napisał:

Czy są na forum kibice piłkarscy? Czy planujecie udekorować swoje skutery w barwy narodowe na Euro?

W tamtym roku sprzedałem skuter i póki co nie kupiłem innego, ale gdyby był na pewno przypiąłbym jakieś oznaczenie. Kibicuje Robertowi żeby strzelał jak najwięcej goli ;)

OT: Właśnie Pietro, kiedy kupujesz nową maszynę ? Sezon w pełni a nie masz czym jeździć :) Koniec OT

Ja może coś powieszę na uchwycie kufra, chyba że znajdę jakąś flagę na szybę to ją jakoś przymocuje

madi napisał:

OT: Właśnie Pietro, kiedy kupujesz nową maszynę ? Sezon w pełni a nie masz czym jeździć :) Koniec OT
Ja może coś powieszę na uchwycie kufra, chyba że znajdę jakąś flagę na szybę to ją jakoś przymocuje

Złożyłem w całość Cezetkę, na razie jeżdżę nią leśnymi dróżkami i zastanawiam się czy ją rejestrować..?

Co zagozalsi kibice mogą przemalowac swoją maszynę na biało-czerwono ;) ja może nakleje sobie mała flagę w postaci naklejki na przodzie skuterka :))

A ja jednak wywierciłem dziurkę w bagażniku, wkręciłem antanę od swojego Poloneza i zawiesiłem na niej flagę. A co tam niech wiedzą!

Jak typujecie mecz otwarcia? Myślę że będzie 2-o dla nas...

2:0 z Grecją chyba nie wyjdzie? dobrze byłoby nawet 1:0 dla nas ;)

U Mnie już flaga zawisła :D Najpierw miałem taką większą do szyby samochodowej :) Zatrzaśniętą w kufrze :) ale ponieważ nie lubię jeździć z kufrem na co dzień znalazłem mniejszą flagę :)

Samochód też został o flagowany :P

Pełno ludzi z tymi flagami jeździ na samochodach. Mi to się zbytnio nie podoba ale co kto lubi.
Ja bym powiedział że 2:1 dla Polski ;)

Maniek a ta duża samochodowa przypięta do kufra dobrze wygląda ? Czy troszkę za duża jest.

Ja miałem kupić nakładki na lusterka,ale w biedronce rozmiar M i tak by był za duży na skuterowe lusterka :(

Ja przedwczoraj kupiłem nakładki na lusterka z Biedronki. Minimalnie za duże ale ważne że jest. Co do meczu z Grecją to stawiam na 1:0.