Elektryka

Witam.
Posiadam skuter marki KINGWAY BARRACUDA 2T i powstała mi pewna usterka a mianowicie wydaje mi się , że padła mi elektryka. Wygląda to następująco :
* Nie mogę odpalić skutera elektrycznie , ja naciskam to wyłącza się ten cały komputerek który mam elektryczny znika licznik, paliwo ,godzina , km
* Wygląda to jakby akumulator był słaby a nożnie odpala za 1 razem.
* Działają mi poprawnie światła postojowe zwykłe oraz długie , natomiast nie działają migacze , awaryjne , sygnał ostrzegawczy .
Raz na jakiś czas wskakuje ten migacz ale jest słabo widoczny a odpalanie elektryczne nie wchodzi w grę na ten moment
Proszę o szybką pomoc !
Pozdrawiam
Pablo :)

Podmień na chwilę akumulator z kimś innym lub spróbuj odpalać pożyczając prąd od samochodu.

Jeśli będzie działać normalnie - akumulator masz do wymiany.

Poprostu naładuj akumulator.

Naładowałem akumulator i dalej nic :(
Dalej jest tak samo ..
Jakieś inne propozycje , porady ?

To spróbuj jak kolega wyżej pisał - podmień akumulator z innego skutera lub pożycz prąd z akumulatora samochodowego poprzez kable rozruchowe i spróbuj wtedy.

sprawdz wtyczki wszyskie przesmaruje bo wody dostaly moj robil gorzej bo znikalo wszystko obrotomierz miernik stanu paliwa kierunki swiatlo stop i przerywal bo dodaniu gazu tak jak by byl zwarcie albo woda w paliwie i brak mocy po ruszaniu kablami wracalo do normy to sie kazywa polska korozja :D pozdrawiam

z tym przerywaniem też się kiedyś spotkałem jak wypiąłem akumulator , pewnie ssanie podłączone do aku i po odpięciu wszystko wariuje. a wracając do tematu ,tak jak wyżej mówią, trzeba podmienić akumulator , wtedy zapewne zorientujesz się co jest grane.

W komorze akumulatora masz zapewne bezpiecznik w pojemniczku. Otwórz pojemniczek i sprawdź czy bezpiecznik ci się nie spalił. Jak się spalił to wymień na drugi