Elektryka zwarcie.

Witam wszystkim prosze o dokladna rade i opis wady.
A wiec jezdzilem i nadal chcem jezdzic motorem skuter baotian silnik wymienny na zip. mniejsza o to.
od chyba 3miesiecy mecze sie z elektyrka ladowaniem w motorze. od razu mowie ze przy motorze keidys grzebal moj szwagier hhmm taki tuningowiec lubial dodawac jakies ledy swiatelka itd. wada jest to ze mam zwarcie w motorze brak ladowania jak dodaje gazu full to mrygaja swiatla gdy puszczam gaz to swiatla gasna… slabe oswietlenie gdy na raz wciskam migacz to zmniejsza sie swiatla tylne czy z przodu. wymeinane bylo cewka regulator akumulator. sprawdzalem kable nie wiem co jest prosze o pomoc. wiem ze ladowanie jest bo z tydzien temu jak motor byl lysy bez plastikow i podlaczylem mase do silnika to swiatla byly okey nic nie przerywalo. od kat jak zalozylem plastyki i wgl to znowu bralk ladowania i wgl. gdy przykladam probowke do kabla od fajki cefki to probowka sie zapala . napewno ma przebicie ale juz wszystko chyba sprawdzalem. jakby ktos mial rysunek od skutera baotian caly obraz i wzor kabli jak gdzie maja isc i wgl to prosze o wyslanie. prosze o pomoc bo motor jest fajny ale z elektryka to juz mam dosc. iskrownik juz chyba 3kupywalem i na darmo.

wpisz w google skuter 2T schemat lub skuter 4T schemat i szukaj grafiki.
Dopasuje sobie taki najbardziej podchodzący pod twoją instalacje.

I na litość boską używaj sprawdzania błędów bo oczy krwawią jak się czyta ten twój tekst