Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Elektronika w Zipp Zico Simpli

Dział: Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Dodano 5 dni temu

1. Gacek_ro

Prosze o pomoc mam skuter marki Zipp zico simpli i mam problem z elektroniką w liczniku mianowicie: nie pokazuje ile mam paliwa w baku nie pokazuje obrotów na min i wariuje licznik raz jadę 10 pokazuje 30 a raz jadę 45 pokazuje 80. I niewiem czy mechanik coś nie odpioł od baku i obrotomierza. Prosiłbym o szybką odpowiedź.

Napisano 5 dni temu, przez Gacek_ro, Postów: 1, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Wombat

sprawdź połaczenia czujnika poziomu paliwa, masy w liczniku i czy w liczniku nie ma wilgoci. i poprawnośc pracy reguatora napięcia

SYM GTS 125 4T '08 prawie seria z małymi dodatkami
    ... jestem jak Xenon - iluminuje..eliminuje..
    Napisano 5 dni temu, przez Wombat, Postów: 10845, Skuterowo.com Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Tagi:

Elektronika w Zipp Zico Simpli: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Romet Ogar Caffe 125 Prezentacja i zdjęcia

Romet Ogar Caffe 125 Prezentacja i zdjęcia

20 Sierpień 2014

Romet Ogar Caffe 125 sądząc po waszych komentarzach i mailach jakie do nas wysyłacie jest obiektem zainteresowania wielu. Dlatego postanowiliśmy zrealizować dla Was kolejne wideo. Tym razem nowy Ogar zagościł w Warszawie, nieopodal Stadionu Narodowego.

125 ccm Zdjęcia1 opinia

Romet 767: Zdjęcia i dane techniczne

Romet 767: Zdjęcia i dane techniczne

11 Luty 2013

Z przodu ledowe światła pozycyjne, a z tyłu unikatowy tylny klosz. Urzekać też mogą wyraziste linie nadwozia, a po oczach wręcz biją fajnie wyprofilowane uchwyty pasażera. Dwunasto calowe koła są małe i trzeba omijać większe dziury. Plus za szerokość ogumienia. Dzięki niemu Romet 767 fajnie składa się w zakrętach.

Skutery Zdjęcia0 opinii

Kierowca BMW M3 namierzony. To Robert N.

Kierowca BMW M3 namierzony. To Robert N.

09 Czerwiec 2014

Każdy już słyszał o śmiałym wyścigu motocyklistów i BMW M3 w Warszawie. Policja zidentyfikowała już kierowcę białego samochodu. Jest nim Robert N. Ustalono też dzień w którym "rajd" miał miejsce. To 5 czerwca 2014 roku.

Wiadomości0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.