el diablo

witajcie wszyscy ;prosze niech mi ktoś podpowie jak wymienić samemu olej przekładniowy i czy jest możliwość zdjęcia blokady samemu w toros el diablo

Wszystkie blokady możesz sam zdjąć. :) A co do wymiany oleju to wpisz w youtube i będziesz miał.

Blokadę prędkości możesz zdjąć sam.
Jak to zrobić?

Najłatwiej będzie jak zdemontujesz całą kanapę. Gdy ją zdejmiesz z prawej strony skutera przy ramie, zauważysz spięty zwój kabli, który w pewnym miejscu będzie miał "gumowy woreczek". W tym woreczku/osłonie znajdują się kostki i złączki. Musisz rozłączyć tą złączkę, która odpowiada za blokowanie prędkości. U mnie był to zielono żółty kabel za złączką czarny kabel. Łatwo go poznać gdyż jest na nim plomba tzn. przezroczysta osłonka jest zgrzana z kablem żółto zielonym aby było widać czy przypadkiem nie została zdjęta. Jednak tam gdzie wchodzi do niej kabel czarny, tej plomby już nie ma :) - wyciągnij czarny i jazzzzzzdaaaaaaaaa.

Taka blokada jest w el Diablo

dzięki

mam jeszcze jedno pytanie;co to może być traci moc z blokadą 35/40 max /h

Zwężka w filtrze powietrza może.

mam pytanie; czy przy wymianie wariatora trzeba też wymienić rolki??i na jakie sorki jeszcze jedno pytanie czy można jakoś zwiększyć minimalnie moc???
będe wdzięczny za wpis
pozdrawiam.....

dzięki udało sie teraz nawet 70 jedzie

Na moc można wiele rzeczy zrobić najpierw najlepiej zobacz czy w tłumiku masz katalizator gdy go znajdziesz po odkręceniu tłumika najlepszym sposobem na dodanie mocy skuterowi jest usunięcie katalizatora, a gdy znajdziesz na kolanku coś w stylu rurki idącej w bok lecz z niczym nie połączonej odetnij ją i zaspawaj.