Egzamin AM

Cześć. W czerwcu zaczynam kurs na kat. AM. Czy trudno jest zdać egzamin w WORDZIE? Automatem umiem jeździć, a u mnie zdaje się TZR 50, albo Volcano 50, a to manualna skrzynia. Lecz na kursie będę się uczył takim samym. Generalnie, to ciężko jest się nauczyć zmieniać te biegi w 50?

bardzo trudno.
Ale można sobie z tym poradzić

Nie godoj głupot, bardzo łatwo. Ja za pierwszym razem jeździłem już z międzygazem (oczywiście po poczytaniu teorii;)):D

A mój kolega był i umarł. Dopiero w karetce go odratowali.

Spokojnie spokojnie egzamin jest taki, że jak umiesz jeździć czyli m.in umiesz dobrze manual ps. na kursie manuala załapałem po pierwszej godzinie jazdy. Na egzaminie wystarczy się nie stresować i robić wszystko z głową wiem wiem może to głupio brzmi ale też się tak stresowałem za pierwszym razem i oblałem przyszedłem 2 tygodnie później i żadnego błędu.
Powodzenia w nauce i egzaminie !
Ps. I tak myślę że jest to dobre dla ruchu drogowego (am) tylko ceny za drogie ok. 1000zł a najlepsze jest to, że gdzie idą te pieniądze oczywiście do jeb..... darmozjadów.

Samo używanie biegów nie jest skomplikowane, bo w przypadku skrzyni motocyklowej nie musisz użyć sprzęgła warunkowo, żeby zmienić bieg. Nie mówię, że tak jest zdrowo i poprawnie. Po prostu nie taki diabeł straszny, jak go malują ;)