Egzamin AM

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #167247
    Kuba Wełnowski
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Cześć. W czerwcu zaczynam kurs na kat. AM. Czy trudno jest zdać egzamin w WORDZIE? Automatem umiem jeździć, a u mnie zdaje się TZR 50, albo Volcano 50, a to manualna skrzynia. Lecz na kursie będę się uczył takim samym. Generalnie, to ciężko jest się nauczyć zmieniać te biegi w 50?

    #167248
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    bardzo trudno.
    Ale można sobie z tym poradzić

    #167253
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Nie godoj głupot, bardzo łatwo. Ja za pierwszym razem jeździłem już z międzygazem (oczywiście po poczytaniu teorii;)):D

    #167260
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    A mój kolega był i umarł. Dopiero w karetce go odratowali.

    #178852
    Ziner
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

    Spokojnie spokojnie egzamin jest taki, że jak umiesz jeździć czyli m.in umiesz dobrze manual ps. na kursie manuala załapałem po pierwszej godzinie jazdy. Na egzaminie wystarczy się nie stresować i robić wszystko z głową wiem wiem może to głupio brzmi ale też się tak stresowałem za pierwszym razem i oblałem przyszedłem 2 tygodnie później i żadnego błędu.
    Powodzenia w nauce i egzaminie !
    Ps. I tak myślę że jest to dobre dla ruchu drogowego (am) tylko ceny za drogie ok. 1000zł a najlepsze jest to, że gdzie idą te pieniądze oczywiście do jeb….. darmozjadów.

    #178853
    eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

    Samo używanie biegów nie jest skomplikowane, bo w przypadku skrzyni motocyklowej nie musisz użyć sprzęgła warunkowo, żeby zmienić bieg. Nie mówię, że tak jest zdrowo i poprawnie. Po prostu nie taki diabeł straszny, jak go malują 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button