Dziwny problem

Witam!
Mam skuter barton energy 2t i mam problem. Po zalozeniu odblokowanego modułu jedzie mi na prostej max 55 i przy tej predkosci ma ok 7.5tys obrotów.( Przy tej predkosci słychac takie dziwne buczenie) Sprawdzałem ile pojedzie z gory i jak mu przycisne to poleci prawie 60km/h i ma prawie 8.5tys obrotów. Dlaczego obroty wzrastaja a prędkosc prawie wcale? Rolki moga być przyczyną jeśli tak to jakie kupić? W skuterze nic nie bylo zmieniane oprócz modulu.
Pozdrawiam i proszę o pomoc

Czy zdjąłeś wszystkie blokady? za lekkie rolki też mogą być oznaką takiego buczenia.

Więcej blokad nie ma. Przygazowałem mu na stopkach i po wejściu na ok 8.5tys silnik troche przerywa to znaczy schodzi do 8tys potem wzrasta do 8.5tys i tak cały czas.

a w wariatorze patrzałeś czy nie masz podkładki a w instrukcji obsługi masz tam cos takiego predkość max 45/i powinno być napisane ile powinnien iść odblokowany tam gdzie sa dane skutera

Gdzie i jaki kupowałeś moduł ? Taka odcinanie na wysokich obrotach to właśnie objawy zablokowanego modułu. Z tymi modułami jest różnie. Wodzu - kolega z forum próbował zamontować do swojej Incy Street odblokowany moduł a po zamontowaniu go skuter nawet nie miał siły ruszyć z miejsca i ledwo co chodził. Ile dałeś za ten moduł ?

Skuter powinien jechac jak na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=EW_47l7H_iU ale tak nie jest. To juz mój drugi moduł bo na pierwszym odblokowanym skuter miał rózne obroty i źle chodzil obrotomierz a poza tym jeździło się tak samo jak na tym. Za moduł dałem 30zł na allegro. Chciałem kupić droższy ale nie ma innych.
Pozdrawiam

Kupiłem moduł za 30zł z allegro lepszego nie było.

nie właściwy moduł

andrzej2910 napisał:

Kupiłem moduł za 30zł z allegro lepszego nie było.

Jasne, lepszego nie było. Kupiłeś najtańszy moduł i masz efekty. Kupiłeś najgorsze dziadostwo. Tyle w tym temacie. Do wymiany.