dziwny problem w romet 767 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery dziwny problem w romet 767 4t

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam.Mam problem z moim Romkiem.Otoż zapalalem skuter guzikiem od pilota kluczykow… Krecil , Krecil , prawie zapalil potem znowu chcialem zapalic a tu LIPA , nie dziala nic , swiatla , stacyjka , migacze , stop , alarm.Myślałem , że to akumulator sie rozladowal wiec naladowalem go , ale dalej nic problem nadal wystepuje.. Jak to rozwiazac? Prosze o pomoc!

szyszu3
    Użytkownik

może bezpiecznik ?

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Raczej nie.Bezpiecznik sprawdzalem i jest ok.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

romet4t7x7 napisał:

Witam.Mam problem z moim Romkiem.Otoż zapalalem skuter guzikiem od pilota kluczykow… Krecil , Krecil , prawie zapalil potem znowu chcialem zapalic a tu LIPA , nie dziala nic , swiatla , stacyjka , migacze , stop , alarm.Myślałem , że to akumulator sie rozladowal wiec naladowalem go , ale dalej nic problem nadal wystepuje.. Jak to rozwiazac? Prosze o pomoc!

A z kopniaka startuje?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Tak z kopniaka pali , ale nie ma migaczy..

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

no problem chyba z elektryką

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mozliwe… jak to samemu naprawic? Bo nie chce oddawac do serwisu

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

lepiej oddać do serwisu ba masz pewne że będzie działać chyba że jesteś elektrykiem

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    klekocix
    Użytkownik

lisu7 napisał:

lepiej oddać do serwisu ba masz pewne że będzie działać chyba że jesteś elektrykiem

Znaczy jak z kopa odpalasz to nie ma migaczy? Spróbuj odpalić skuter bez akumulatora i sprawdź czy wtedy będą.

klekocix
    Użytkownik

lisu7 napisał:

Znaczy jak z kopa odpalasz to nie ma migaczy? Spróbuj odpalić skuter bez akumulatora i sprawdź czy wtedy będą.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie