Dziwne działanie kierunkowskazów

Witam was.
Chciałbym się zapytać, dlaczego dzieje się tak, że bez odpalenia skutera kierunkowskazy działają normalnie a jak tylko odpalę, to działają a raz nie działają tak jakby coś przerywało. Dzieje się też tak jak nieraz zapalę światła.
Ma ktoś może jakieś pomysły? bo ja już sobie nie radzę z tym problemem.
Pozdrawiam.

mamy sobie zgadnąć w jakim pojeździe?
to może trochę potrwać.

Zgaduj - zgadula:
Motobi Sowa II ???
Hahaha:D

zapewne. tylko ile osób w swej łaskawości i chęci pomocy wejdzie w profil użytkownika żeby śledzić jego poprzednie posty i założy że nowy temat wciąż dotyczy tego samego sprzętu?
Piszą takie posty i chcąc jakiejś pomocy sam sobie w torbę strzela redukując drastycznie grono chętnych poświęcić czas na jego problem.

Regulator napięcia- pierwszy podejrzany

Przepraszam chłopaki za to, że nie napisałem jaki to pojazd i nie bijcie od razu. Zapomniałem napisać że jest to chińczyk Motobi Sowa 2 tak jak kolega wyżej napisał. Przed przerobieniem go z 50cc na 80cc wszystko było w porządku i po tej operacji nie mogę wyjechać na miasto przez te kierunkowskazy. Światła działają prawidłowo. Kierunkowskazy działają jak się silnika nie odpali ale po odpaleniu działają co jakiś czas lub też jak się jedzie i puści manetkę to działają przez jakiś czas aż do spadku obrotów. Nie działają też jak obroty są wysokie... Sprawdzę tak jak mówisz regulator napięcia. Jeżeli nie będzie to regulator, to co może być jeszcze nie tak?

zacznij od regulatora i pewności połączeń. A ew. potem będziemy się zastanawiać.

Wombat napisał:

zapewne. tylko ile osób w swej łaskawości i chęci pomocy wejdzie w profil użytkownika żeby śledzić jego poprzednie posty i założy że nowy temat wciąż dotyczy tego samego sprzętu?
Piszą takie posty i chcąc jakiejś pomocy sam sobie w torbę strzela redukując drastycznie grono chętnych poświęcić czas na jego problem.
Regulator napięcia- pierwszy podejrzany

Ile osób w swej łaskawości... ?
- tylko jedna - ja;)
Ilu chętnych do pomocy?
- tylko jeden -Ty ;)))
------------------------
Ooożeż ty orzeszku! Ty wiewiórze!
To ja tu do Ciebie z pomocną dłonią, a ty mnie na faceta przerabiasz?! ;)
W najbliższym czasie nie planuję zmieniać płci;)))

O ja pierdykam :D Przepraszam Cię bardzo...Jestem tak zdenerwowany tą sytuacją z tymi kierunkowskazami, że nie pomyślałem o tym że możesz być kobietą... głupia sytuacja :) wybacz :)

Pci.
Internet jest narzędziem i trzeba umieć z niego korzystać. Skoro się idzie w internety i się szuka pomocy to warto innym ułatwić pomożenie sobie.
Tak nakazuje zdrowy rozsądek.
Ludzie są leniwi i nie będą wnikać. Jakby mieli dane pod nos to by może doradzili. Ale skoro jeszcze mają szukać podstawowych informacji to... to w sumie nich problem.

Wiem, rozumiem już za to przeprosiłem wybaczcie. Szukałem już wszędzie odpowiedzi, lecz problemy z tymi kierunkowskazami są tak różne, że ciężko cokolwiek wywnioskować. Dodam też, że przełącznik wymieniony jest na nowy

Przełącznik? Czy regulator?... :(((

Witam Was.
Problem był z przerywaczem. Niby działał, ale były z nim problemy. Wymieniłem na nowy i problem zniknął :) Regulator jak najbardziej sprawny. Dziękuję :)

Życzmy sobie tylko takich napraw :)

No widzisz Wiewióreczko, jak chcesz to potrafisz ! ;)))