dysza skuter 80cm

Witam.

Nie dawno wstawiłem do swojego ZIPP Topsa cylinder 80cmm(był o tym kiedyśtemat) jak narazie wszystko jest dobrze docieram go mam przejechane na nim jakoś 240km i nie przegraczam 55km/h oczywisie pierwsze 100km nie przekraczałem 30-35km/h no nieraz go przycisłem do 55km/h bo tak nieraz radzono .Zdjołem zweżke z filtra bo na 50 sie dusił jezdziłęm jakieś 40km i od kolega podarował mi filtr bo mu pomogłem przy skuterze a miał 2 wziołem postawiłem mu pepsi ale nie ważne jezdziłem tym skuterem i przycisłem go na prostej 65 km/h zgasł nie chciał odpalić stożek był brudny wyczysciłem a przed tym serie wstawięm i nie chciał odpalić więc z powrotem stożek nakopałęm sie go żeby odpalił odpalił nie miał mocy przez kilka miniut jeżdzenia ale sięnaprawiło samo:D Ale nie w tym rzecz ostatnio go znowu przycisłem i do 65 km/h ekspresowo się rozpędził i od 65/km do 70 już muł straszny doszedł do 70km/h i stanoł przy tym może troszeczke przyspieszał po 0,5 km/h ale na 50 mi szybciej szedł nieraz:) A więc czy to wina dyszy bo na seryjnej jechałem jaką wstawić mniejszą większą ??Jeśli możecie dajcie jakieś linki na allegro i o ile mi wzrośnie spalanie??

Dzięki z góry.

W Twoim przypadku może być jeszcze coś nie tak wyregulowane ale po części sam sobie zamulasz silnik ''świetnym sposobem docierania " zresztą nie będę się po raz kolejny rozpisywał na ten temat bo i tak każdy dociera po swojemu.

ja już nie wiem kogo słuchać nie robie jakiś długich tras po 4km a jak dłuższa to postoje.Każdy inaczej mi radzi i na necie i w realu a co moge mieć nie wyregulowane.

Gaźnik.
Może teraz dostawać za mało paliwa na tej oryginalnej dyszy. Nie wiesz jaką masz teraz?

Nie wiem tego też mi się wydaje że za mało paliwa dostaje:/