Dylemat, co robić?

Witam! Mam dylemat co wybrać. Ponieważ posiadam Kymco Vitality 2T (wszystko seryjne). Posiadam go od lipca 2012. Przebieg ma już prawie 4000 więc jest to dość dużo. Ile mniej więcej przebiegu zrobię na tym silniku? Czy lepiej inwestować w skuter (wymiana cylindra, tłumik itp) czy przerzucić się na coś większego?

4tysie duzo????? pianie mam hahahahuhuhuhuhihihi z 4razy tyle zrobisz albo wiecej

Witaj,

Chyba troszkę przesadzasz :) Ja mam moje Kymco od niespełna 2 miesięcy i zrobiłem 1 tys. km.
Mam nadzieję, że zrobię nim przynajmniej 30 tys. zanim pomyślę o zmianie :)

pzdr

L

Jeśli masz prawko na A1 to od razu przesiadaj się na większy kaliber, ale jeśli nie i w najbliższym czasie nie zamierzasz mieć to zostań przy tym co masz. Ja mam silnik 4T i mam przejechane 7tys od maja 2012 czyli już rok, fakt ze wymieniłem cylinder na 60ccm, ale to tylko z mojej winy, nie wymiany oleju na odpowiedni czas i się zatarł. Z tego co wiem 2T są żwawszymi silniczkami niż 4T i przy dobrej eksploatacji nawet i 15-20 tyś przejedziesz. Ja bym jeździł na serii aż by coś porostu nie wymagało wymiany, ale jak chcesz zwiększyć v-max i przyspieszenie to możesz zainwestować w lepsze podzespoły