Duży sportowy motorower 50cm3 z bagażnikiem i automatyczną skrzynią biegów

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Duży sportowy motorower 50cm3 z bagażnikiem i automatyczną skrzynią biegów

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lucpol lucpol 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lucpol
    lucpol
    Użytkownik

Witam.

Obecnie jestem posiadaczem skutera Zipp Quantum GT5 przerobionego na 80cm3. Jednak poszukuję dużego sportowego motorowera zarejestrowanego na 50cm3: z bagażnikiem (schowkiem) i automatyczną skrzynią biegów. Najlepiej 4-sów bo ma lepszy odgłos. Nie chodzi mi o crossa, tylko o wygląd ścigacza.

Zipp Pro 50 oraz Zipp XRace 50 odpadają bo nie mają automatycznej skrzyni biegów oraz nie mają żadnych schowków (nawet możliwości założenia zewnętrznego kufra). Wielkość spełnia moje minimalne wymagania, choć mile widziany większy.
    Foto: http://img807.imageshack.us/img807/5023/zdjcie0132.jpg

Gilera DNA ma duży schowek w imitacji baku (zmieści kask) oraz automatyczną skrzynię biegów ale jest znowu mały.
    Foto: http://www.jednoslad.pl/zdjecia/testy/dna/dna3.jpg

Kingway Fennari ma automatyczną skrzynię biegów ale też jest chyba mały. Nie wiem też jak ma się sprawa schowka.
    Foto: http://polskajazda.pl/db/images_thumb_578517_526_396_adaptive.jpg

Co innego polecacie w tych cenach, tzn do 4500zł za nowy chińczyk lub używany z innego kraju?

Zdjęcie profilowe lucpol
    lucpol
    Użytkownik

Hallo. Jest tu kto?

szyszu3
    Użytkownik

Fennari nie jest taki mały, mój kumpel miał, ale to słabe jest..

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja mam na sell : http://allegro.pl/kymco-super-8-90-50-motorower-zamienie-malopolska-i2328646042.html?source=oo .
    Jest jeszcze troche przerobiony bo stare zdjęcia

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Zipp_Quantum_R
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik

Fennari bym ci polecił z tych wszystkich co tu zobaczyłem tylko no nie ma to jakiejś wielkiej mocy ale wiadomo 4T

Zipp Quantum R ; Romet Kadet M-780 ; Romet Ogar 200
    Zdjęcie profilowe Zipp_Quantum_R
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik

Więc nie oczekujmy nie wiadomo jakich osiagów ;p

Zipp Quantum R ; Romet Kadet M-780 ; Romet Ogar 200
    Zdjęcie profilowe lucpol
    lucpol
    Użytkownik

AraS, Kymco Super 8 to jest skuter a nie motorower/motor.

harekop, CPI GTR 50 z przodu fajnie wygląda, ale ogólnie przypomina skuter (ma podobne przednie owiewki, lampy, kierownicę) i ma dziwny wygląd, nie pasujący do ścigacza. Przypomina raczej mieszankę skutera (przednia połowa) oraz ścigacza (druga połowa).

Zdjęcie profilowe Majker
    Majker
    Użytkownik

Fennari to chamska kopia DNA, ale nie wiem czy ma schowek.

Za 4500 kupisz świetną Gilerkę, polecam. Nie jest wcale taka mała – porównałbym ją gabarytami do Hondy CBR 125. Dźwięk ma przyjemny, moim zdaniem fajniejszy niż Quantum, a odpowiednim wydechem można go jeszcze poprawić.

Zdjęcie profilowe lucpol
    lucpol
    Użytkownik

Majker napisał:

Fennari to chamska kopia DNA, ale nie wiem czy ma schowek.
    Za 4500 kupisz świetną Gilerkę, polecam. Nie jest wcale taka mała – porównałbym ją gabarytami do Hondy CBR 125. Dźwięk ma przyjemny, moim zdaniem fajniejszy niż Quantum, a odpowiednim wydechem można go jeszcze poprawić.

Na początku chciałem kupić właśnie Gilera DNA bo ma automatyczną skrzynię biegów, duży schowek i niezły wygląd ścigacza. Jednak jak zobaczyłem ją na żywo i usiadłem na niej to spasowałem. Jest za niska oraz za mała. Jak na niej siedzę to wygląda jak bym siedział na małym (aczkolwiek ładnym) motorku. Zamierzam nim wozić też drugą osobę, a wtedy optycznie będzie jeszcze mniejsza. Potrzebuję coś większego.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie