Duży skuter do 3000

Siemacie! Jestem w trakcie poszukiwań czegoś, co mógłbym kupić gdyby wpadła kasa :D I mam takie pytanko - jaki duży skuter polecacie do 3000? Silnik oczywiście 50. Skuter duży, bo mam ponad 190cm wzrostu i na takich małych romecikach czy innych cudactwach sam się z siebie śmieje :D Typy w motorowerach mam, i raczej biegówkę bym preferował, ale czemu by się nie zastanowić nad jakimś wygodnym, dużym skuterem? Teraz drodzy koledzy czekam na wasze propozycje!

W tych pieniądzach , nowy Router WS 50 (motorower) lub Toros Fresco (skuter). A z używek poleciłbym Ci Peugeota Elystara. Każdy będzie dobry na twój wzrost . Teraz musisz się zastanowić , czy wolisz nówkę , czy używkę. Te dwa pierwsze z moich faworytów to czterosuwy , a Elystar to dwusuw . Peugeot będzie więcej palił od Fresco i WS 50 , ale za to będzie miał lepsze osiągi .

Ten peugeot całkiem ciekawy, toros mniej. W biegowych mam już swoje typy i w tym temacie chodzi mi tylko o zwykłe, duże skutery. Używka w dobrym stanie - nie mam nic przeciwko. Raczej 2t, bo silnik będzie musiał ciągnąć prawie 200kg razem ze skuterem. Macie jeszcze jakieś propozycje?

takie coś może być?

http://www.skuterowo.com/ogloszenia/pokaz-ogloszenie/538/Aprilia-SR-50---sprzedam-PILNE/Gorzw-Wielkopolski-/

fajny ale stary, kup sobie peugeota elystara lub elyeso

Jaki region (miasto) to się czegoś poszuka :P

Poszukaj po salonach zipp quantum. Niby chińczyk ale daje radę :) Naprawdę przyzwoita maszyna (duży i wygodny jak na 50 ). No i nowego za 3tyś można czasami zgarnąć na wyprzedażach (kuzyn kupił pod koniec sezonu za 2800). Ja mojego kupiłem za 3500 i bardzo sobie chwalę :)

Od siebie dodam że jeśli :
ma być duży i posiadać silnik 2t poj. 50cm3 to warto rozważyć jeszcze Motomagnus T-rex i Romet 797 oba spełniają te warunki , gorzej z ceną :-)

Dość dobrze prezentuje się też junak 606 niby to samo co quantum ale jednak plastiki odrobinę lepiej spasowane a różnica w cenie nie aż tak wielka :) No i według mnie o wiele ładniej się prezentuje.

Ja mam barton firefox siedzenie jest wysoko to mysle ze moglo by byc.ale przekracza two budżet oto on
http://www.youtube.com/watch?v=V4u_9nvjaaY :D