Doradzcie mi wybrac motor.

Witam Was wszystkich.

Chcialbym zapytac was co wybrac bo ogladajc wiele filmow i czytajac opinie kompletnie nie moge sie zdecydowac.

Na poczatek troche o mnie:
Mam prawo jazdy kat. B wiec chodzi mi o motor 50 lub 125 ccm. Motor ma byc na dojazdy do pracy i wyjazdy po polsce jak tylko czas pozwoli.

I tu zaczyna sie problem bo Mam tylko 165 cm wzrostu i waze 55 kg chyli jak niektórzy mowia chuchro.

Choci mi o Chopper/Cruiser. I nie zalezy mi na jakiejs zawrotnej mocy czy pretkosci. bardziej na latwasci prowadzenia, wygodzie i moze na bezawaryjnosci jak mozna tego oczekiwac od tych motorow.

Budzet to 8000 +/- 1000 zl.

to co wybralem jako laik to:

BENYCO DARK STAR 125 (polecany na filmach i stronach)
KYMCO ZING II 125 (polecany na filmach i stronach)
ZIPP VZ-50
ZIPP RAVEN 125 lub Plus lub LUXE
moze jakies sugestie innych producentow?
lub uzywana:
HONDA SHADOW za ta kwote pewnie conajmniej 13 letnia lub starsza.

Dzeki tym kazremu kto cos poradzi.

hyosoung GV 125 bym dopisał. to taki Shadow od koreańczyka ale sensowny

Dzieki za odpowiedz.
Wiec mamy kolejny do wyboru.

Ale ktory kupic? I tez nie chodzi o wyglad bo podobaja mi sie wszystkie z listy,

Bardziej o jakosc, trwalsc, wykonanie, jak sie prowadza. Moze tez wazna kwestia jak serwis i dostep czesci.

Ja nie mam o tym pojecia.

Witam.Doradzicie co wybrać Honda CBR 125R czy Junak RS 125 PRO. Motocykl bedzie użytkowany w mieście ewentualnie czasami trasa.Mam na mysli nowe motocykle
Mam 170 cm wzrostu 90 kilo wagi prawo jazdy kat.“B” ponad 3 lata
Co do uzywanych nie jestem znawca i po prostu sie boje kupic motocykl powypadkowy albo niespełniajacy norm 125 na prawo jazdy kat.“B”

pewnie że honde

O Junaku słyszalem sporo dobrego
Nowy na wtrysku to wydatek około 10 tys .Zastanawiam sie czy Junak jest wart swojej ceny

Oczwiście dziękuje za rade

a CBR to 13 tys i za te 3 tys więcej dostajesz pojazd z innej ligi i o lepszych osiągach, mniejszym spadku wartości… itd. Jak cię stać to dołóż i się nawet nie zastanawiaj.

Ogólnie Honda była moim faworytem
natomiast dane w tabelce były zblirzone i dlatego miałem dylemat
Dlatego planuje zakupić Honde
Dziękuje za rade i cierpliwość w tłumaczeniu

A tak z ciekawości
Cena Junaka RS 125 PRO to około 10 tyś co za to otrzmujemy oprócz wtrysku (Euro4)?

koła, kierownice i troche śrubek ;). to co zawsze. Tylko jest kwestia jakości tego wszystkiego.