[Doradzcie] Co kupic Router City Line 50 czy Zipp Basic

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #64748
    eQuiQ
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    Tj Wyżej mam do wyboru te 2 skuterki i doradzcie ktory wybra sa one w mediaexpert po 1999. 2000zl to cena maksymalna. Napiszcie Jakie Są Ich Plusy I Minusy

    #64768
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    kup torosa f16, i będziesz zadowolony. Ładnie jeździ, Pali 2,5L/100km na dotarciu (spadnie palenie do 2l potem). Na liczniku mam 512,9 km, i bez awaryjny po za jedną drobną awarią – wykrzywiły się blaszki ze ślimaka i trzeba było je odgiąć

    #64769
    jajo422
    Użytkownik
    • 39
    • 183Postów:

    Z tych dwóch to chyba zipp

    #64770
    eQuiQ
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    ale tata mi powiedział ze ma być tarczówka z przodu bo nie chce żebym był kamikadze z bębnem z przodu i się rozwalił ;d

    #64771
    eQuiQ
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    eQuiQ napisał:

    ale tata mi powiedział ze ma być tarczówka z przodu bo nie chce żebym był kamikadze z bębnem z przodu i się rozwalił ;d

    i dlatego torrosa ani eko ani f16 mam nie brac

    #64854
    mermi
    Uczestnik
    • 1
    • 50Postów:

    Izdebski to w każdym temacie poleca tego torosa 🙂
    Mam tego City Line 50 i u mnie akurat całkiem sporo palił (2,7-3,1l/100km) a jego osiągi nie powalały. Piszę w czasie przeszłym, bo obecnie mam wymieniony cylinder na większy.
    Co do hamulca tarczowego, to zupełna racja, w porównaniu do bębna u mojego ojca w torosie f16 to niebo a ziemia.
    Jakość wykonania oczywiście nie powala ale żadnych większych awarii nie miałem a jedynie drobnostki jak ostatnio, gdy od jazdy po naszych dziurawych drogach poluzowały się kable przy zegarach i przestał działać wskaźnik paliwa oraz kierunkowskazy 🙂 Ale wystarczyło docisnąć złącza i wszystko wróciło do normy.

    #64855
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

    Bo z reguły każdy poleca to co ma i w miarę zna 🙂
    Spora część osób poleca Kymco, następni Simsony a jeszcze inni japońskie używańce.
    A generalnie jest tak, że do 3 tysięcy praktycznie kupuje się to samo czyli chińczyka 139qmb.
    Kwestia tylko jakości spasowania i detali. Im drożej tym trochę lepiej.

    #64910
    eQuiQ
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    ale wezme chyba zipp bo ojcu nagadal kolega ktory sprowadza choppery (mowi ze sie na tym zna) i polecil raczej zipp

    #64929
    eQuiQ
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    ale jeżeli ma ktoś tego zippa napisał jak sie sprawuje i wgl

    #64936
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    izdebski12 napisał:

    Ładnie jeździ, Pali 2,5L/100km na dotarciu (spadnie palenie do 2l potem). Na liczniku mam 512,9 km, i bez awaryjny

    Naprawdę myślisz że spalanie spadnie Ci jeszcze o pół litra samo z siebie ? Pozatym zrób tym skuterem jeszcze z 15 razy tyle ile masz teraz i dopiero wtedy mów że jest bezawaryjny.

    Co do bębna/tarczy to dodam że dobrze wyregulowany bęben hamuje bardzo podobnie do tarczy co jednak nie oznacza że tak samo lub lepiej. Jest trochę słabszy ale w zupełności wystarcza.

    #65094
    eQuiQ
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    dzieki za odpowiedzi ! wogole lepiej mi sie podoba router lepiej wyglada ale zipp podajze lepszy

    #65098
    daruddg
    Użytkownik
    • 8
    • 38Postów:

    Bębny z przodu są dla samobujców, nastepny moj skut musi miec obie tarczówki. Tyle w temacie. Pozdrawiam.

    #65115
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    daruddg napisał:

    Bębny z przodu są dla samobujców,

    G**no prawda. Kiedyś to nawet motocykle o poj. 300cm3 miały oba hamulce bębnowe i jeździły. Wyregulujcie sobie porządnie bębny to ich skuteczność jest podobna do tarczy.

    #65131
    Simsonsr50
    Użytkownik
    • 0
    • 11Postów:

    Ja powiem że tarcza dobrze hamuje równie dobrze jak wyregulowany bęben a w sprawie skutera to bym wybrał zippa Polecam też Kingwaya Colibera 🙂

    #65156
    Stiopa
    Użytkownik
    • 3
    • 121Postów:

    Mam Routera cityline. Przejechałem przez rok już prawie 9000km. Z poważnych awarii to zerwany pasek przy ok 7000km i ostatnio padła sportowa cewka. Był problem z kranikiem i jeszcze jakieś pierdoły. Skuter nie ma lekko. Robię co dziennie (zimą też) po 30-40km. Manetka gazu zna tylko dwie pozycje-skrajne. Ważę ok 90kg. Na dziurach nie zwalniam. Zawieszenie daje radę. silnik trochę już osłabł i rzadko dobija do 70km/h. Kolega ma przejechane ok.6000 i też nie narzeka.

    #65255
    eQuiQ
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    ok dzieki zawsze wiecej rad tym lepiej

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button