Doradzacie jakie części kupić do skutera piaggio zip AC mam na to 3000 zł

Chciał bym cylinder 70cc żeby przynajmniej miał 15 KM i nie wiem jakie części najlepiej kupić żeby wszystko fajnie ze sibą grało było wytrzymałe i fajnie przenosiło moc na koło

Przynajmniej 15 kuni na 70ccm ależ proszę
http://www.scooterkingz.pl/cylinder-polini-evolution-7 ten ma napisane 22 kunie w teorii

15KM to bardzo dużo. Zestawy na Stage6 Racing MKII 70cm dla których deklarują że ^do 19KM^ realnie na hamowniach wyciągają około 12-13KM i to na bardzo zrobionym na bogato osprzęcie.
Ja wydałem 3000 i zestaw bezpiecznie wyciągał 8KM zestrojony na codzień. To z 19mm gaźnikiem i wydechem S6 pro replica za 430zł.
Ty byś potrzebował cylinder własnie co najmniej S6 Racing MKII droższy od mojego o 100-150zł, 21-24mm gaźnik droższy od mojego o kolejne 100zł i wydech droższy kolejne 150-300zł.
Czyli minimum te 3500zł a nie 3000 - chyba że się częściowo oprzesz na używkach - co może być ryzykowne.
Do tego musisz doliczyć masę rolek, sprężyn, blokad wario, dysz gaźnika.. itd żeby to zestroić - kolejne 300-600zł. Zapewne życie zmusi cię do zainwestowania w lepszy niż seryjny układ zapłonowy (ja zostałem na seryjnym).
Potem się okaże że opony które masz nie potrafią sensownie przenieść na asfalt mocy wiec warto je wymienić... kwestie seryjnych hamulców pominę.
A potem sam dojdziesz do wniosku że moc jest nawet fajna i już na drogę się przenosi - ale tragicznie wykorzystywana i tu winne są przełożenia kompletnie nieadekwatne do nowej mocy. I kolejne 350zł trzeba doliczyć.
Palić to będzie sporo, hałasować mocno a jeżeli bedziesz korzystał to w zasadzie co sezon będziesz w tym MK Racing zmieniał tłok lub zestaw razem z cylindrem.