Dodaje gazu i skuter gasnie 4t tiger max yiying

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Dodaje gazu i skuter gasnie 4t tiger max yiying

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos 5 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Marcin Kowalski
    Użytkownik

Dzisiaj rano jechałem do roboty, jechał dobrze bez awaryjnie, z powrotem tak samo, gdy stanąłem na skrzyżowaniu dałem mu mocy on zgasnął, podprowadziłem go pod dom ok 800m. wyciąłem gaźnik, okazało się iż zespół pompki przyspieszającej jest uszkodzony tzn sprężynka. Po naprawie, lekkim wyczyszczeniu gaźnika, i tu info, śrubki od regulacji paliwa nie ruszałem, zamontowałem go i nadal to samo, odpalam, wolne obroty ok, dodaje gazu a on gaśnie. Co może być powodem? Stało się to nagle.

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

miałem podobnie, potrzymałem go na największych obrotach jakich się dało i po chwili zaczęło wszystko dobrze działać, możesz też spróbować

Router Grande 50/90, Tłok wypukły 51mm

Marcin Kowalski
    Użytkownik

Próbowałem, nic. Dalej to samo. gaśnie przy dużych.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pęknieta membranka może być – ta pod deklem

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Marcin Kowalski
    Użytkownik

Ta membrama w gazniku?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Marcin Kowalski
    Użytkownik

Wyciągałem filtr powietrza wraz z gaźnikiem, coś mnie korciło żeby sprawdzić świecę, okazuje się czarna sucha. Ale gaźnik lekko przeczyszczę jak już wyciągnąłem wraz z filtrem powietrza.

Marcin Kowalski
    Użytkownik

Nie brakuje tu przypadkiem małej dyszki? Taki był jak go rozkręciłem. na filmach na yt tam zawsze jest, nie znam się zbytnio i wole spytać.

DSC_0314.JPG

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

brakuje.

Router Grande 50/90, Tłok wypukły 51mm
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: