Do posiadaczy Romet 700

Ile wam spala Romet 700 2t bo mi jak sprawdzałem przy przebiegu 760km spala 4l/79km

Mi na kołach 10' spala 3,2-3,3/100km.


te romety jakies gowniane sa pala do 5 litrow na sete a to tylko 50dziesiatka w 2t.Kolega ma i pali mu 4.5 wachy na setke a jezdzi 60na godz.

Mi pali jak obliczyłem na 100km-6l , dostałem nowy gaźnik z serwisu spalanie wzrosło na około 6,5l, 1 miesiac temu byłem to zmiejszyli mi na bardzo małą dysze przyśpieszenie spadło gdzieś o 2-3ek, Więc postanowiłem samemu coś zrobić i pogrzebałem coś w gaźniku i wydechu i spalanie spadło do 3-3,5l i v-max z modułem odbl.53km/h do 55km/h.

martin1996a napisał:

Mi pali jak obliczyłem na 100km-6l , dostałem nowy gaźnik z serwisu spalanie wzrosło na około 6,5l, 1 miesiac temu byłem to zmiejszyli mi na bardzo małą dysze przyśpieszenie spadło gdzieś o 2-3ek, Więc postanowiłem samemu coś zrobić i pogrzebałem coś w gaźniku i wydechu i spalanie spadło do 3-3,5l i v-max z modułem odbl.53km/h do 55km/h.

to cos slabo jedzie i duzo pali moj 2t pali 3.7 przy bardzo dynamicznej jezdzie nie ma lekko a sredna przeletowa predkosc to 75 a ciagnie 86 licznikowe

a ty masz na 10 calowych czy 12 ?

Aha ej zapomniałem się zapytać czy to normalne jak jest skuter nagrzany czy zimny wkładam ręke pod niego koło łączenia wydechu koło nóżki centralnej tak na środku to czuje że wieje zimne powietrze

100kg 50-70tka ze 100kg pasażerem,pełnym ogniem na ogół.
3,9L

martin1996a napisał:

Aha ej zapomniałem się zapytać czy to normalne jak jest skuter nagrzany czy zimny wkładam ręke pod niego koło łączenia wydechu koło nóżki centralnej tak na środku to czuje że wieje zimne powietrze

Normalne, tam jest wiatrak, który tłoczy powietrze na cylinder. Cylinder jest w plastikowej obudowie, która ma otwory na dole lub z boku i to stamtąd leci to powietrze.

madi dzieki