do czego słuzy jakas regulacja pod wariatorem w 4T

czesc mam pytanie do czego słuzy ta regulacja pod wariatorem taka gumowa czarna rurka z regulacja przykrecona do obudowy wariatora z lewej strony tuz pod wlotem do filtra powietrza

Może daj zdjęcie, bo w ogóle nie idzie wywnioskować o co chodzi, choć nie jeden skuter już widziałem.

ja myślę że jest to pancerz od linki tylnego hamulca bębnowego i na końcu jest regulacja siły naciągu tej linki... bo nic innego mi do głowy nie przychodzi..

Wstaw fotkę bo nie da się nic wywnioskować z tego co napisałeś.

Aż ciekawy jestem co to. Albo regulacja linki hamulca albo... no właśnie co... Chyba nie chodzi mu o wlot powietrza do obudowy wariatora.

Chwila, może to być spust paliwa z gaźnika. Ale to miejsce mi nie za bardzo pasuje. W końcu tej rurki jest śruba która tak dziwnie wygląda. Mam to u siebie, sam się zastanawiałem co to :P

degename napisał:

Chwila, może to być spust paliwa z gaźnika. Ale to miejsce mi nie za bardzo pasuje. W końcu tej rurki jest śruba która tak dziwnie wygląda. Mam to u siebie, sam się zastanawiałem co to :P

Też pomyślałem później że to może być ta rurka od przelania gaźnika bo u mnie też jest przykręcona z lewej strony do obudowy przekładni :) No ale poczekamy co autor napisze ;)

nie wiem jak załaczyc zdjecie bo jakis bład mi wywala

Wrzuć np. na imageshack.us i podlinkuj tutaj

http://www.tinypic.com/
Wrzuć, a potem daj linka.

zrobiłem tak bo inaczej nie moge kliknijcie w profil i zdjecie bedzie wieksze

Dokładnie. To jest wężyk od przelania gaźnika - gdy do gaźnika dostanie się za dużo paliwa to nadmiar wyleci tym wężykiem aby nie zalać świecy. Tam się nic nie reguluje ;)

"zrobiłem tak bo inaczej nie moge kliknijcie w profil i zdjecie bedzie wieksze"

Używaj proszę znaków interpunkcyjnych - zdecydowanie ułatwi odczytanie Twego przekazu.