Do czego jest potrzebna guma wkładana na zbiornik płynu hamulcowego?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Do czego jest potrzebna guma wkładana na zbiornik płynu hamulcowego?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Dawid240322 1 lat, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Dawid240322
    Użytkownik

Do czego jest potrzebna guma wkładana na zbiornik płynu hamulcowego? Ostatnio swoją gdzieś posiałem i za Chiny nie mogę jej nigdzie znaleźć.No i teraz nie wiem czy mogę bez niej normalnie jeździć czy szukać nowej,oraz czy taka jazda nie odbije się na moich hamulcach?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

o jakiej gumie mówisz ??????
    zdjęcie jakieś?

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe watermelon
    watermelon
    Użytkownik

Wydaje mi się, że pełni ona tylko rolę uszczelki.
    @wombat: Po zdjęciu pokrywki ze zbiornika płynu hamulcowego znajduje się tam harmonijkowata guma wielkości zbiornika.

Romet RXL eco 50 4T (2013) – pyr pyr pyr pyr || Honda PCX 125 (2018) – wziuuuu

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

mówisz o uszczelce pokrywy?
    tak, musi być.

ziuuummmm….

Dawid240322
    Użytkownik

A czy ma ona jakąś jeszcze inną funkcje niż uszczelnienie? Bo nigdzie nie mogę takiej dostać do mojej CR 80,znaczy jest ale tylko w zestawach naprawczych.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie