Derbi Vamos 1litr benzyny na 10 km – pomocy.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Derbi Vamos 1litr benzyny na 10 km – pomocy.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Mateusz Kuczyński 5 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mateusz Kuczyński
    Użytkownik

Witam. Posiadam skutera Derbi Vamos z gaźnikiem Mikuni gdy go kupiłem miał założony cylinder 70cm był już zużyty i wymieniłem go na 50 cm wszystko ładnie pali dosłownie od pół kopa niestety spalanie ma makabryczne jest zrywny i ma siłe ale nie rozwija dostatecznej prędkośći. Świeca jest czarna. Nie wiadomo czy były wymieniane dysze w gaźniku. i nie ma w nim regulacji mieszanki jest tylko od obrotów. Proszę o pomoc. Czyściłem go i w środku wygląda całkiem normalnie.

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Jeśli dysza była zmieniana na większą to musisz z powrotem dać mniejszą… I potem regulacja gaźnika oczywiście

Sparrow

Mateusz Kuczyński
    Użytkownik

Nie wiem czy była zmieniana na główce dyszy pisze 55 i chyba 8 jaka to dysza i gdzie ewentualnie mógł bym taką dostać bo szukałem sklepów internetowych właśnie z takimi dyszami i nie mogę znaleźć

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Mateusz Kuczyński
    Użytkownik

aha i w gaźniku nie ma regulacji mieszanki z powietrzem

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie