Derbi Senda zamiana

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Derbi Senda zamiana

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Mijoj Mijoj 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Mijoj
    Mijoj
    Użytkownik

Mianowicie mam Derbi Sendę bi3 80cc niestety silnik padł i go już nie mam, czy prawnie jest możliwe wstawienie silnika 125cc 4 suwa ? Ma mniej koni ten silnik 125 i jest miejsce w ramie. Czytałem gdzieś że w samochodzie jak się robi swap to trzeba to zgłosić i na przeglądzie pan robi adnotacje o zmianie pojemności i tyle. Naszukałem się w necie ale tylko piszą o samochodach a o motorach nic

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wsadzając 125 stanie się motocyklem – duża rejestracja, inne uprawnienia

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Mijoj
    Mijoj
    Użytkownik

on już jest bo ma 27koni w dowodzie. Pytam się czy można będzie to przerejestrować i żeby to było w pewni legalne czy taka zmiana silnika jest wgl prawnie możliwa

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Mijoj Mijoj.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Mijoj Mijoj.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

prawnie jest możliwa, silnik jest tylko częścią zamienną a klasyfikacja pojazdu w tym układzie się nie zmienia.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Mijoj
    Mijoj
    Użytkownik

A orientujesz się może gdzie trzeba się udać żeby było wszystko dobrze w sensie i w dowodzie i na przeglądzie żeby się nie czepiali no i oczywiście żeby policja na kontroli dowodu nie zabierała za każdym razem ?

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie