Demontaż dozownika oleju

Witam Wszystkich !
Posiadam keewaya huragana 2t i chciałbym odłączyć dozownik oleju i zastanawiam się czy jeśli odłączę dozownik od pojemnika z olejem to czy nie spowoduje to zatarcia sie silniczka dozownika i jakiś problemów ze skuterem.Czy można by zrobić obieg zamknięty tzn zbiornik z olejem jest połączony do pompki i z tamtąd biegnie przewód do gaźnika i ten przewód który biegnie do gaźnika podłączyć z powrotem do bak w ten sposób pompka się nie zatrze a w baku pozostawić minimalną ilość oleju.

Nie lepiej całkowicie wymontować pompkę?

Masz racje ale za bardzo nie wiem jak to zrobić będę musiał rozebrać wentylator żeby się tam dostać, chciałem zaoszczędzić sobie pracy
Czy mój pomysł się nadaje czy mogę tak jeździć???

Możesz podłączyć wyjście z dozownika pod zbiornik z olejem, najlepiej w okolice korka.

Czemu wolisz robić mieszankę zamiast korzystać z dozownika?

dziwnie. masz przebieg powyżej 20 tyś km. że obawiasz się zatarcia pompy? Jak nie to po co sobie życie utrudniać i tak kombinować?

najprościej zapętlić
tylko pytanie po co
jak pełna seria to szkoda fatygi

przecież jak jest po tuningu to dozownik można wyregulować aby więcej oleju podawał

właśnie chodzi o to że skuter nie jest po tuningu to pełna seria ale bardzo mnie denerwuje to że nie ma regulacji dozownika oleju a on podaje olej strumieniami proporcje są takie 1:30 świeca czarna i chciałbym z niego zrezygnować. Sam rozmieszać sobie olej wtedy będę miał pewność ze jest ok.