DAYCO CZY CAYCO? :D

Przez przypadek znalazłem coś ciekawego na allegro:

http://allegro.pl/pasek-napedowy-cayco-669-18-30-zipp-romet-kingway-i4557767158.html

Czyżby nowy producent super zajebistych, wzmocnionych pasków napędowych? A może to DAYCO?

Stary, ślesz tutaj zwyczajowo FAKI tym wszystkim aktualnie tutaj zalegającym (widać to po twoim nowym avatarze), a potem znowu zwyczajowo mędrkujesz o tych zawsze FIRMOWYCH... paskach, cylindrach, wariatorach, etc.
-
Idź może zobacz czy na twoim nowym fejsie nie ma jakichś nowych i nader elokwentnych wpisów.
Słowem, jak już wyszedłeś stąd na dobre to już tutaj nie wracaj. Tak zwyczajnie. Bye-bye.
-
A po co ci ta cała LISTA KONTRAHENTÓW w tym twoim podpisie tutaj? I to zawsze zwykło jest wyłazić po każdym kolejnym twoim tutaj wpisie.
Raz to przeczytałem i mi to wystarczy. Inni chyba też już wiedzą czym nadal jeździsz, albo co jednak pchasz do swojego domu rodzinnego.
Twierdzisz, że inni jednak nic o tobie nie wiedzą i musisz się ciągle im przypominać?
-
P.S. Odgryź się, bo teraz już jakoś musisz. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ATAKUJ OSTRO. Czekam.

Po obejrzeniu jednego filmiku z jego wyprawy stwierdzam, że avatar pasuje jak ulał. Erudyta z niego nie wyrośnie, ale może nie najgorszy wymieniacz, że tak powiem, żeby nie obrażać mechaników. ;-)

H2SO4 wspaniały, mądry człowieku:
Rozumiem, że oceniasz stałego użytkownika po jego avatarze. Wspaniale, na prawdę nie wiesz jak głęboko mam Twoją opinie sam wiesz w czym.
Chyba lubisz bawić się w moderatora cooo? Niestety taki moderator z Ciebie jak ze mnie hipopotam.
Wypraszam sobie, nie podoba Ci się mój podpis lub mój avatar? To go nie czytaj. Kiedy ja uczyłem się o silnikach spalinowych, to Ty jadłeś baby z nosa. Więc to może Ty wyjdziesz?

<je popcorn i popija colą>

Kristop napisał:
Żre popcorn i pewnie popija to zwyczajowo Coca-Colą Light.

-
Młody, nie wiem co aktualnie teraz bierzesz, ale bierz tego znacznie więcej, bo tak to nigdy się tutaj nie dogadamy.
Podłożyłem się? Fajnie, więc mamy jakieś tam kolejne... czerstwe pole, aby sobie podyskutować o tym i nawet o czymś zupełnie innym.
-
Pasek napędowy jest tylko paskiem napędowym, ale skoro nawet do zwykłego chinola ma być zawsze MARKOWY, to ja jestem jakby za, a nawet i zwyczajowo zgłoszę tutaj swój sprzeciw, bo po co pchać lepsze graty do takiego typowego i zwyczajowo jednak... wielkoseryjnego popylacza?
-
A czy ten produkt jest już... MARKOWY? Hmm?
...
http://allegro.pl/pasek-napedowy-mitsuboshi-669x18x30-japonia-i4616064098.html