;d skuter od kond jest zimno muli

Siemka posiadam Zippa steeda 50 ;d ma przejechane juz 3500km ;d i od kąnd przyszedł przymrozek ;d mam taki problem ;P . Gdy ruszam np z świateł to mi zaczyna mulic a potem normalnie juz chodzi ;d wkurza to troche ;d mozecie doradzic co mam zrobic ;d? Wymienilem jak narazie pasek na nowy przed tem jak mialem stary to juz masakra ;d niedalo rady sie jechac jak sie wyjezdzalo ;d wyczyscilem jescze filter powietrza ;d

Ja Ci doradze synek. Po pierwsze, wróć do szkoły. Po drugie, naucz się tam POPRAWNIE PISAĆ. Po trzecie, wróć tu i napisz jeszcze raz, o co Ci chodzi? Co to za słowo: od kond lub od kąnd???? Poza tym, rusza się ze świateł, a nie z świateł.

Kond to chyba skrót od kondom, ale nie wynika to z kontekstu zdania ;-)

Mam ten problem również spróbuj najpierw rozgrzać skuter na postoju jak to nic nie da to czyszczenie gaźnika :).

Daj mu pochodzić chwilę przed ruszeniem i delikatnie odkrecaj gaz na zimno. Ja też tak mam, zwłaszcza w poniedziałki.

A na którym ząbku masz zawleczkę iglicy?

Piotr Suwara napisał:

Siemka posiadam Zippa steeda 50 ;d ma przejechane juz 3500km ;d i od kąnd przyszedł przymrozek ;d mam taki problem ;P . Gdy ruszam np z świateł to mi zaczyna mulic a potem normalnie juz chodzi ;d wkurza to troche ;d mozecie doradzic co mam zrobic ;d? Wymienilem jak narazie pasek na nowy przed tem jak mialem stary to juz masakra ;d niedalo rady sie jechac jak sie wyjezdzalo ;d wyczyscilem jescze filter powietrza ;d

rzygam TENCZOM o_0

:p Przed jazdą jak jade to rozgrzewam go przez 5min :d podczas jazdy gdy sie zaczymuje i chce skręcic np w lewo to zaczyna mulić ;d jeśli troche pogazuje nim to nie muli ;d to za bardzo nie wiem czy to wina tego że zimno czy coś w skuterze zle ;d

I tak wogule sry za ortografie śpieszylo mi sie i dlatego zrobilem błędy ;d