Czy Yamaha Neos 2009 ma zablokowany moduł?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Czy Yamaha Neos 2009 ma zablokowany moduł?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe oska122 oska122 7 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Mateusz
    Mateusz
    Użytkownik

Ktoś wie czy moduł zapłonowy 5BM-10 jest zablokowany? Może ktoś mi polecić dobry, pasujący, odblokowany moduł do mojego Neos’a?

https://images84.fotosik.pl/513/b73f8ff9ddb7357c.jpg

https://images81.fotosik.pl/514/e578b6aba81c309b.jpg

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak jest fabryczny (a na taki wygląda) to jest zablokowany. Odblokowane moduły znajdziesz na allegro albo w sklepach Mieloch i Scooterkingz

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Mateusz
    Mateusz
    Użytkownik

Jesteś pewien, że jest zablokowany? Większość osób twierdzi, że Neos’y nie posiadają zablokowanych modułów

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie, nie jestem pewien – ale to w necie łatwo zweryfikować. W kilku modelach yamahy modułów nie blokowali tylko je załatwiali „mechanicznie” – tzn zwężki w dolotach, kryzy pod gaźnikami, małe dysze, małe średnice króćców, wydechy, tulejki na wario..itd ale czy to dotyczy też neosa to nie wiem.
    Zasadniczo to jak wielkiej podaży tuningowych modułów do danego modelu nie ma – to znaczy że raczej nie są potrzebne.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe oska122
    oska122
    Użytkownik

Polecam wpisac w google blokady Yamaha Neos ;p
    Ja co prawda posiadam starszy model ale u mnie blokada na wariatorze króciec wydech i chyba na wariatorze jeszcze bylo, na module z tego co mi wiadomo nie ma blokad ;p

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: