Czy warto zrobić swap silnika? Kilka pytań.

Witam!
Mam zamiar kupić silnik p/g chłodzony cieczą. Niestety nie wiem czy podejdzie ponieważ:
1. Mam dwa amory z tyłu a piaggio ma 1
2. Nie wiem gdzie umieścić chłodnicę.

Czy podejdzie bez 1 amora czy już lepiej kupić nowy skuter? Silnik 950zł + chłodnica + cewkomoduł i takie pierdoły.

+ Felga na tył.
1.Felga 128zł
2.Chłodnica ze zbiorniczkiem 69zł
3.Cewkomodół 48zł.

Robić swap czy nie?

Miałem podobny dylemat czy warto?. Ale jak patrzyłem na youtubie jak sie większe silniki zbieraja do jazdy to doszedłem do wniosku że chyba warto Nie napisałes jaki masz skuter, jaki silnik chcesz wpakować 2T, 4T? Amortyzatorami bym sobie głowy nie zawracał, nie wiem jaki to silnik ale to że ma jeden amortyzator to drobnostka, godzina roboty i juz ma dwa amortyzatory, ja obecnie jestem w trakcie swapu na piaggio 125 4T modyfikacje szły mi po myśli do puki nie ugrzązłem z chłodnicą. Jak masz trochę pojęcia to dasz sobie radę.Dla mnie problemem jest nie ogrzewany warsztat, i trochę nie mam czasu ale wieczorami po dwie godzinki coś tam dłubię, od dziś mam nawet wizję co do chłodnicy, po świętach dalej sie biorę za robotę

MAm skuter Zipp Superray 4t spaw na 4t Ja mam seryjnie 2 amortyzatory. Na chłodnicę mam miejsce. Tylko pospawam zaczepy i gi :) Zrobie jakieś wloty, wiatrak do chłodnicy zrobię. Piaggio 70cc taki dobry silniczek.

Witam.
Mam pytanie na temat wymiany silnika w skuterze. Mam chińczyka ventus grando i chce w nim zmienić silnik.
Dostane skuter yamaha beluga 125 i da się z niej silnik wrzucić w ramę ventusa ?