Czy warto kupić – nowy ale rok stał !!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Czy warto kupić – nowy ale rok stał !!!

Ten temat zawiera 32 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 33 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe telker
    telker
    Użytkownik

Witam.
    Mam okazje kupić nowy kymco zx 50 ( jeszcze nawet nie zarejestrowany)z opcją iż kupiony ale rok nie jeżdżony ( kupiony i postawiony i stal – przebieg 00000 km. Gość go kupił do rozwożenia jedzenia ale uznał ze się towar porozwala przy przewozie i skuter stoi jeszcze ofoliowany. Czy warto taki kupić – cena jest nezla bo nówka sztuka za jakieś 3000 tys – dok faktura gwarancja itd …Czy nie ma jakiś przeciwwskazań do takiego zakupu – jak myślicie ?

Pozdrawiam.
    TELKER

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

Według mnie nie. O ile gość mówi prawdę.

Derbi Senda X-Treme 2008r.

Zdjęcie profilowe telker
    telker
    Użytkownik

sprawdzony koleś – dobry znajomy .Czemu nie ? A jak sie kupuje rocznikowo do tyłu z salonu ?

Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

No jeśli jest nowy to co się zastanawiać ? Ja też kupiłem w okazyjnej cenie bo rocznik 2009 ,a kupiłem w zeszłym roku w czerwcu.Bierz i nie marudź 😉

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

telker napisał:

sprawdzony koleś – dobry znajomy .Czemu nie ? A jak sie kupuje rocznikowo do tyłu z salonu ?

Nie w sensie, że nie ma przeciwwskazań. Pisałeś „Czy nie ma jakiś przeciwwskazań do takiego zakupu – jak myślicie ?”. Więc odpowiadam, że nie ma przeciwwskazań. No, a skoro znasz go i wiesz, że nie kłamie, to na pewno się opłaca 😉

Zdjęcie profilowe telker
    telker
    Użytkownik

Właśnie o tyle że go znam 🙂 Towar sprawdzony . Mnie tylko chodziło ze no niby nie eksploatowany rok i dlatego stad moje pytanie.

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

Wiem, wiem, o co Ci chodziło 😉 W salonie też czasami stoją modele po 2 lata i dopiero na promocji je sprzedają 😉 Także według mnie się jak najbardziej opłaca.

Zdjęcie profilowe marcin0915
    marcin0915
    Użytkownik

Tylko rok gwarancji w plecy. Pamiętaj o tym.

Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

Ja gdybym miał kymco, to nawet bym na przeglądy gwarancyjne nie jeździł 😉 Sama firma jest gwarancją 😉
    Marcin, rok gwarancji w plecy, a 1200zł do przodu. Ja bym 1200zł wolał niż pełną gwarancję 😉

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Bierz. Warto.

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

za 1200 się wyremontuje z dużym bonusem w razie czego.

kymco to taka prawie honda

Kymco B&W 170
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

hm prawie jak honda 🙂

Zdjęcie profilowe Kashpir
    Kashpir
    Użytkownik

Witam,
    jestemnowy na forum, zastanawiam się nad zakupem pierwszego skutera. Dylemat mam podobny jak autor – model z 2010 roku po niższej cenie (dokładnie Keeway F-act 50 za 3000 zł). Powyższe wpisy mówią, że nie ma się czego bać a można trochę zaoszczędzić. Wytłumaczcie mi tylko proszę sprawę gwarancji – marci0915 napisał, że rok gwarancji w plecy. Czyli gwarancja nie liczy się od daty zakupu? Czy to znaczy, że powinienem dowiedzieć się u sprzedawcy kiedy się kończą 2 lata gwarancji?

Zdjęcie profilowe Jakub100001
    Jakub100001
    Użytkownik

Jak kupujesz skuter w salonie.To nieważny jest rocznik.Gwarancję dostajesz od daty zakupu skutera na 2 lata.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48898] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48898/icon3.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe Ryglos
    Ryglos
    Użytkownik

Marcin pisał o skuterze tóry stał u kogoś w garażu. Jeśli kupujesz w sklepie/salonie liczy się od dnia zakupu na 2 lata 😉 Gwarancja skończy się po 2 latach, licząc od dnia kiedy kupujesz skuter.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 33 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: