Czy warto kupic skuter w bardzo złym stanie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Czy warto kupic skuter w bardzo złym stanie

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Michalk001 Michalk001 1 tygodni, 6 dni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lukasz
    Lukasz
    Użytkownik

Witam w mojej okolicy jest do sprzedaży skuter 50dm3 za 450 od jakiegoś pana i skuter nie jest w dobrym stanie Plastiki niektóre popękane, mimo iż jest to 50dm3 słabo ciągnie mianowicie pasek napędowy jest zjechany, skuter jest popękany prawdopodobnie po kilku wypadkach, brak dokumentów nie ma podbicia i jest moje pytanie do was takie bo mało znam się na skuterach więc się pytam jeśli kupię ten sktuter za ok. 250PLN to czy warto kierunkowskazy jakoś działają i swiatła skuter nie odpala na guzik akululator chyba rozladowany czy warto kupić i ile by wyniosła napawa takich części jak pastek napędowy plastki i inne duperele do wyglądy i czy udało by mi sie go podbić jeśli światła i inne dzialają ale wygląda wizualnie słabo. Czekam na Odpowiedź!

• Ten temat został zmodyfikowany1 tygodni, 6 dni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Lukasz
    • Ten temat został zmodyfikowany1 tygodni, 6 dni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mim zdaniem nie warto, chyba że chcesz się pobawić w remont kapitalny, na chodzie w dobrym stanie z papierami kupisz skuter za ok. 800 1000 i śmigasz, . ja bym tak zrobił

Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Nie zawracaj sobie głowy, narobisz się, wsadzisz kasę i okaże się że nie przejdzie przeglądu właśnie przez popękane plastiki – albo jak go uruchomisz to okaże się że rama jest krzywa. Plastiki kosztują sporo i za to co wsadzisz będziesz mógł kupić naprawdę dobry sprzęt. Skoro facet tak zniszczył pojazd to zapewne nawet nie myślał o jakichkolwiek przeglądach czy wymianie oleju – tak więc silnik to złom.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 tygodni, 6 dni temu przez Zdjęcie profilowe Michalk001 Michalk001.
    Zipp Salmo: przebieg 56390km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3939km.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 tygodni, 6 dni temu przez Zdjęcie profilowe Michalk001 Michalk001.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie