Czy uznają reklamację na mój skuter.

Witam ostatnio zakupiłem skuter Zipp Torros f 16 :) przejechałem dokładnie 364 km i skuterek miał częste problemy z odpalaniem nie mogłem pojechać na przegląd ponieważ skuterek nie chciał zapalić, więc zabrałem się za robotę zdjąłem kufer plastiki sprawdziłem kompresje w silniku nie doszło nawet do 5 barów... iskra jest cewka działa wszystko do tej pory działało zdjąłem podciśnienie podłączyłem benzynę prosto do gaźnika i dalej nie odpala i tu pytanie czy jak złożę skuter mniej więcej tak jak fabrycznie to przyjmą go na reklamację? Czy jak to jest? skuter ma ledwo 364km przejechane z prędkością max 50-55 km/h a chciałbym jeszcze nim trochę pośmigać :) a nie mogę , ponieważ skuter stoi rozebrany w garażu... Proszę o szybką odpowiedź.

Niepotrzebnie moim zdaniem rozbierałeś. Teraz musisz się mocno napracować, nim pojedziesz do serwisu.

Mocno napracować tzn ? :/

Aby wszystko wyglądało tak jak nie ruszane, bo mogą odrzucić gwarancje ze względu na ingerencje użytkownika

Ooo kurczę... :// to będzie bardzo trudne :( mam do założenia plastiki jakieś poprawki przy cewce, zawirowacz spalin, plastiki :(

1. musisz go poskladać do kupy i to tak żeby nikt sie nie zorientował ze grzebaleś - co w wypadku chinola nie powinno być trudne
2. Po kiego grzyba jeździsz maxem niedotartym skuterem? Mogą zarzucić ci niewłaściwą eksploatacje i pogonią z gwarancją - bo jest i taka opcja.
3. Skoro sie znasz to olej gwarancje i zrób to sam. Skoro sie nie znasz to po kiego grzyba tam łapy pchasz?

Wombat napisał:

1. musisz go poskladać do kupy i to tak żeby nikt sie nie zorientował ze grzebaleś - co w wypadku chinola nie powinno być trudne
2. Po kiego grzyba jeździsz maxem niedotartym skuterem? Mogą zarzucić ci niewłaściwą eksploatacje i pogonią z gwarancją - bo jest i taka opcja.
3. Skoro sie znasz to olej gwarancje i zrób to sam. Skoro sie nie znasz to po kiego grzyba tam łapy pchasz?

Hehe myślałem ze to tylko coś ze świecą lub gaźnikiem :) jak nie przyjmą na reklamacji to zrobie go sam bo zbytnio nie mam czasu zeby to zrobic :)