Czy to wina modułu zapłonowego skuter 2 t

Witam mam skutera marki zipp otis 2t pewnego razu jechałem sie przejechac i zobaczyłem ze leci mi ole z kapy i postanowiłem go rozebrac wymieniłem na nowy zimering i go skreciłem próbuje go odplalic a on nic nalałem mu paliwa na siece i zapalił dałem mu gazu i zdechł ponownie mu nalałem i na wolnych obrotach go czymałem i myslałem ze wszystk ok wstaje rano do szkoły i dupa nalałem mu paliwa na siece i pojechałe ide po lekcjak i juz nie chciał wgl odpalic wyczysciłem gaznic wymieniłem swiece kolega mi muwił ze mam kupiuc nowy wariator i kupiłem wyczysciałem filter powietrza i nic zmieniłem na stozkowy i zapalił jechałem jak padał desz i wjechałem w kałurze i zaczoł mi przerywac myslałem ze bedzie ok rano wstaje i dupa pomoze mi ktos

jak wjechałeś w kałuże pewnie Ci sie zalał. jeździłeś może ful maneta dłużej niż 40 min ??

Boże... Tu już ciężko będzie pomóc... O co chodzi w tym jednym, długim zdaniu?

Czy możesz napisać jeszcze raz - na spokojnie i (choć trochę) bardziej zrozumiale?

co do przerywania miałem dokładnie to samo;) miałem moduł kupiony zwykły chiński z allegro za 20zł padł mi po 2 miesiącach jazdy. ale u mnie zrresztą się trochę nadpalił bo czasem to aż niebyło można go dotknąć. też pewnego dnia wjechałem w kałużę i zalałem do sedna. palił ale to niebyło to przerywał i wogóle. założyłem standardowy i wszystko śmiga jak należy lecz muszę jeeszcze troche poregulować gaźnik :)
Jak to to samo co ja to musisz kupić nowy moduł bez tego sie nie obejdzie ;/

Kisiu1981 napisał:

Boże... Tu już ciężko będzie pomóc... O co chodzi w tym jednym, długim zdaniu?
Czy możesz napisać jeszcze raz - na spokojnie i (choć trochę) bardziej zrozumiale?


Ja tam bardzo dobrze zrozumiełem bo miałem praktycznie to samo :P i to pare dni temu a dziś doszedłem do sedna sprawy :P

Kisiu1981 napisał:

Boże... Tu już ciężko będzie pomóc... O co chodzi w tym jednym, długim zdaniu?
Czy możesz napisać jeszcze raz - na spokojnie i (choć trochę) bardziej zrozumiale?

Dodam od siebie - skorzystaj ze słownika ortograficznego.Do tej enigmy przydała by się pomoc Śp Pana Rejewskiego :).

marek1997431... napisał:

Witam mam skutera marki zipp otis 2t pewnego razu jechałem sie przejechac i zobaczyłem ze leci mi ole z kapy i postanowiłem go rozebrac wymieniłem na nowy zimering i go skreciłem próbuje go odplalic a on nic nalałem mu paliwa na siece i zapalił dałem mu gazu i zdechł ponownie mu nalałem i na wolnych obrotach go czymałem i myslałem ze wszystk ok wstaje rano do szkoły i dupa nalałem mu paliwa na siece i pojechałe ide po lekcjak i juz nie chciał wgl odpalic wyczysciłem gaznic wymieniłem swiece kolega mi muwił ze mam kupiuc nowy wariator i kupiłem wyczysciałem filter powietrza i nic zmieniłem na stozkowy i zapalił jechałem jak padał desz i wjechałem w kałurze i zaczoł mi przerywac myslałem ze bedzie ok rano wstaje i dupa pomoze mi ktos

NIE!!!!!!!!!!!
Naucz się języka polskiego !
To co piszesz to bełkot!!!!!

Może współczesna młodzież posługuje się takim językiem więc się rozumie. Mnie jednak w szkole uczono czegoś innego.