Czy ten skuter będzie dobry?

http://olx.pl/oferta/sprzedam-skuter-jiaji-stan-bardzo-dobry-CID5-ID6FjjL.html#e824af2d16
Czekam na wasze opinie

Do czego ma być dobry?
I na co czekasz?
Myślisz, że na podstawie tych zdjęć ktoś coś doradzi?
Zadzwoń do właściciela i porozmawiaj.

Skuter Jiaji?????
2008?????
Po remoncie??????
I do tego "średnio" zadbany?????
No i jeszcze stan bardzo dobry??????

Oczywiście, że będzie dobry........................np na kwietnik, półkę na książki, a na pewno do poćwiczenia budowy silnika, gaźnika itp.

Raven napisał:

Skuter Jiaji?????
2008?????
Po remoncie??????
I do tego "średnio" zadbany?????
No i jeszcze stan bardzo dobry??????
Oczywiście, że będzie dobry........................np na kwietnik, półkę na książki, a na pewno do poćwiczenia budowy silnika, gaźnika itp.

Nie mogłeś się powstrzymać, co? :))

no bo aż sie prosiło.
Skoro cena 1000 ma dać zarobić a jest tam DUŻO NOWYCH CZEŚCI to jest to odpicowanie na sprzedaż po kosztach najmniejszych, zero informacji o przebiegu, wygła na podłodze i otoczenie ciężkiej wiochy- to nie wygląda obiecująco.

Nie mogłem :) Ale może uratowałem mu zdrowie psychiczne, a nawet i życie?
Ja nie rozumiem, jak przy tylu postach, poradach itp,jeszcze trafiają się goście, którzy pytają czy chiński 6-letni skuter pokryty zdrowo rdzą, z rozbitym lusterkiem i za 1000 Pln ...... będzie dobry.
Przed chwilą jakiś gość (i to raczej nie nastolatek) widzi problem w nowej ustawie, bo żaden sprzęt nie spełnia stosunku masy do mocy????? Też by poświęcił 5 min i poszukał na stronie artykułu na ten temat (obecnie na pierwszym miejscu) to zrozumiałby, że czegoś nie doczytał i nie tego szuka co trzeba.

Nic mnie tak nie drażni jak patentowane lenie, co nic od siebie tylko sru..... post i niech inni się martwią. Od razu mi się włącza podwyźszona.......... złośliwość.

No i tego nie przeskoczysz, zawsze się będą tacy pojawiać :)

No i zawsze mogą ode mnie liczyć na....... "strzała":)

bop za patyka plastiki potrzaskane i nieudolnie to ukryte kapcie do wymiany. nie jadę po tobie bo może jesteś jeszcze młody siusiak i nie masz pojęcia o moto dlatego szukasz rady ja za niego dał bym tyle 600zl tyle jest wart a dlaczego;2x opona średniej klasy 250zl i 200zł doprowadzenie powłok lakierniczych ramy i reszty[praca własna] i mamy 1050zl a jeszcze nie sprawdziliśmy układów hamulcowych zawieszenia i silnika itd a za 1699zl masz nowy tylko mniejszy ps;ciężka wiocha o niczym nie świadczy sam aktualnie mieszkam na peryferiach kupiłem ojcu łosia ma 4lata 6tyś przebiegu wygląda jak nowy 0 rdzy po prostu jak kto dba tak ma.