Czy ta longjia to dobry wybór na pierwszy skuter?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Czy ta longjia to dobry wybór na pierwszy skuter?

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dudus36 dudus36 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

http://moto.allegro.pl/motorower-longjia-l-evo-typ-lj50qt-2l-tuning-i2513594673.html
    przymierzam się do kupna takiego skuterka z wydechem laser.Czy bedzie szybki zrywny,mało awaryjny i czy pomieści 2 osoby?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

czy ktoś ma taki skuter?Ktoś oceni?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe olaf1251
    olaf1251
    Użytkownik

hmm ogółem skutery z silnikami 2t od 0 do 3/4 tys. są „podróbkami” lepszych silników- co to oznacza ? Mają taką samą moc, ale apetyt na benzynę jest większy około 3,8/100 a z tuningiem, szkoda gadać. Ja bym na Twoim miejscu wybrał 4t np. romet 727 premium, zipp paraco albo zipp vapor z 2010 , za 3tys. nie spodziewajmy się zbyt wielkich cudów.
    Niektóry mówią, że chinole są słabe – to prawda są słabe gdy się o nie nie dba, katowanie czyli palenie gumy, próby stuntów. Jak się dba tak się ma

Pozdrawiam 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.
    Zdjęcie profilowe olaf1251
    olaf1251
    Użytkownik

olaf1251 napisał:

hmm ogółem skutery z silnikami 2t od 0 do 3/4 tys. są „podróbkami” lepszych silników- co to oznacza ? Mają taką samą moc, ale apetyt na benzynę jest większy około 3,8/100 a z tuningiem, szkoda gadać. Ja bym na Twoim miejscu wybrał 4t np. romet 727 premium, zipp paraco albo zipp vapor z 2010 , za 3tys. nie spodziewajmy się zbyt wielkich cudów.
    Niektórzy mówią, że chinole są słabe – to prawda są słabe gdy się o nie nie dba, katowanie czyli palenie gumy, próby stuntów. Jak się dba tak się ma
    Pozdrawiam 🙂

Sory za post pod postem, chciałem edytować i nie czytając nacisnąłem „cytat”..;/

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

4t są bardziej awaryjne i większą kasę bulisz za przegląd

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

aha i jego cena w mieście u mnie to 3500zł

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

olaf1251 napisał:

hmm ogółem skutery z silnikami 2t od 0 do 3/4 tys. są „podróbkami” lepszych silników- co to oznacza ? Mają taką samą moc, ale apetyt na benzynę jest większy

Mają taką samą moc ? Czyli taki silnik w skuterze za 2-3 tys. ma tyle samo mocy co Minarelli montowany w np. Yamaha-ch za 7-8 tys. ? Głupoty piszesz.

lisu7 napisał:

4t są bardziej awaryjne i większą kasę bulisz za przegląd

Tutaj Cię zaskoczę bo silnik 4T w porównaniu do 2T jest MNIEJ awaryjny ale z drugą częścią zdania się zgodzę że koszta ew. napraw i przeglądów są wyższe ( dla tego kto robi przeglądy w serwisie co jest nie opłacalne ) z racji na więcej elementów z których zbudowany jest silnik.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Nick3y
    Nick3y
    Użytkownik

Longijkę bez Lasera kupisz za 2tyś a Laser 1,1tyś nie kosztuje chyba :D? W tym wypadku można wrzucić Yasuni Z 😀

—————————————————-
    Zipp New Vapor 2012
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/lusterkop.gif/][IMG]http://imageshack.us/a/img717/1857/lusterkop.gif[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

bez lasera kosztuje ok.3000zł a ten za 3500zł jest do kupienia a ten laser ok 500zł.bo mam do wyboru jeszcze romet 717 2t na wiatrak który lepszy?

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

ile będzie spalał przy prędkości np. 45km/h?a to jest wyposażenie dodatkowe akumulator Yuasa200zł, świeca NGK30zł, tłumik sportowy LASER500zł.a lepszy romet 717 2t powietrze czy ten?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie