Czy potrzebuje jeszcze twardszej centralki do aeroxa serii?? :

Mój problem polega na tym, że moj aerox nie reaguje na regulacje napędu i jego vmax to ok 60-65km/h na 7gramowych rolkach. Setno jest takie, iż na tych cięższych vmax jest trochę lepszy niż na rolkach ok 5gram natomiast obroty sa strasznie niskie i muli a przyspieszenie wgl jest slabe ze wzgledu na wlasnie slaby wzrost obrotow i na pewno nie takie jakie powinny byc u roxa na starcie.
Na rolkach ok 5gram skuter ma dość wysokie obroty w nasłuchanym porównaniu jeśli by patrzył z jakich rusza obrotów aczkolwiek problem polega na tym, że znowu na tych rolkach jest słabszy vmax i pomimo dobrych obrotow to nie przekazuje ich na koło i to bez różnicy czy założę centralke seryjną, białą bądź żółtą malossi, nadal jest tak samo a ja go nie moge wyregulować. Skuter obroty ma wysokie a jedzie tak do 60 i pozniej wgl zero przyspiechy.. :/
A na rolkach 4.5gram skuter ma strasznie wysokie obroty ale jak juz mowilem wczesniej rowniez ich nie przekazuje na koło.. :/
Czy ma ktoś jakieś pomysły? Czy to wina, że potrzebuje jeszcze twardszej centralki aby ogarniała/przekazywała dobrze obroty skutera na rolkach tych ok 5gram??
Bo trochę dziwi mnie to, że do seryjnego skutera potrzebuję aż tak twardej centralki?? O.o

Mój zestaw do regulacji to rolki: 4.3; 5.1; 5.6; 6.3; 7gram
oraz centralki: seryjna, malossi biała i zółta.

Dodam, że jest to rox z setupem:
cyl RMS 50 sprężanie 10-11bar, multivar, sprzęgło tec evo racing + dzwon TEC-a, pasek malossi X-Special, wydech Tecnigas Silent Pro.

Błagam niech ktoś pomoże !
HELP!!

f5

f5